İstanbul'da bir baba, iki oğlunu pompalı tüfekle öldürdü

İstanbul Sancaktepe'de baba dehşeti...

İstanbul'da bir baba, iki oğlunu pompalı tüfekle öldürdü

İstanbul Sancaktepe’de, kavga ettiği iki oğlunu pompalı tüfekle öldüren baba, polise teslim oldu.

Posta gazetesindeki habere göre, Abdurrahmangazi Mahallesi Çelik Sokak 10 numaradaki 4 katlı binada, 3 oğlu ile oturan Salim Dereli (64), uzun süredir aralarında anlaşmazlık bulunduğu öğrenilen oğulları Yusuf Dereli (43) ve Cemal Dereli (38) ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın ardından kısa süre önce satın aldığı pompalı tüfekle tekrar oğullarının yanına giden Dereli, önce Yusuf Dereli’ye art arda ateş etti. Daha sonra kaçmaya çalışan oğlu Cemal Dereli’ye yönelen Salim Dereli, ona da evin yanında ateş etti.

SİLAHIYLA POLİSE TESLİM OLDU

Her iki oğlunu da pompalı tüfekle öldüren baba, daha sonra olay yerine gelen polis ekiplerine olayda kullandığı tüfekle teslim oldu.

Polis ekipleri, olay yerini güvenlik şeridiyle kapatarak çalışma yaptı. Olayı gören bazı aile fertleri ise sinir krizi geçirdi.

Eşlerinden ayrıldıkları öğrenilen Yusuf ve Cemal Dereli kardeşlerin uzun süreden bu yana babaları ile anlaşmazlık yaşadıkları ve kavga ettikleri söyleniyor.

Ölen kardeşlerin cenazeleri savcı ve polis ekiplerinin incelemelerini tamamlamasının ardından Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2014, 14:34

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER