İstanbul'da 10 yaşında bir çocuk bıçaklanarak öldürüldü!

Çocuğun babası tarafından öldürüldüğü iddia edildi

İstanbul'da 10 yaşında bir çocuk bıçaklanarak öldürüldü!

İstanbul'un Fatih ilçesinde 10 yaşındaki bir çocuk evlerinde öldürülmüş halde bulundu. Yiğitcan T.'nin babası tarafından bıçaklanarak öldürüldüğü iddia edildi.

Olay, Fatih'te İtfaiye Caddesi Çinili Odalar Sokak üzerinde bulunan evde saat 18.30 sıralarında meydana geldi. İhbar üzerine adrese gelen polis, 10 yaşındaki Yiğitcan T.'nin bıçaklanarak öldürülmüş halde cesedini buldu.

Ekipler, güvenlik şeridi çekerek evin bulunduğu sokağı yaya ve araç trafiğine kapattı. Polis incelemesi sürerken cinayetin baba Nezir T. tarafından işlendiği ileri sürüldü.

Baba Nezir T.'nin adı öğrenilemeyen çocuğunun annesi ile boşanma aşamasında oldukları ve ayrı yaşadıkları, çocuğun babası ile kaldığı, annenin bugün oğlunu almak için taksi ile yola çıktığı, bu sırada baba Nezir T.'nin anneyi telefonla arayarak, "Çocuğu öldürdüm, şimdi gel al" dediği ileri sürüldü.

Baba Nezir T.'nin evden çıkarken komşulara, "Çocuğu öldürdüm annesine haber verin" dediği iddia edildi.

10 yaşındaki oğlu Yiğitcan T'yi bıçaklayarak öldüren babası Nezir T, Asayiş Şube Cinayet Büro ve Fatih Araştırma Büro ekiplerinin operasyonuyla yakalandı. Nezir T, ilk ifadesinde, "Cinnet getirdim, yaptım." dediği öne sürüldü.

CNN Türk'te yer alan habere göre adını vermek istemeyen bir kadın komşuları, "Mahkemeye verdi. Dün savcılık izin vermiş. Çocuğunu verdi annesi teslim etti. Bugün alacaktı, çocuğu öldürmüş. 10 yaşında. Annesi 1 ay önce mahkemeye verdi. Annedeydi çocuk. Babası tarafından öldürülmüş." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2017, 12:22

Demokrat Haber'e Bağış Yap >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER