İntizar: Lütfen insanlar beni korusun

İntizar, Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ve kendisiyle ilgili haberleri üzerine açıklama yaptı

İntizar: Lütfen insanlar beni korusun

Şarkıcı İntizar, Mustafa Ceceli ile eski eşi Sinem Gedik arasındaki velayet davasında özel hayatının gizliliğinin ifşa edilmesiyle ilgili konuştu. Ceceli’nin evine suç işleyerek kamera yerleştirdiğini ve ikili arasındaki velayet davasına konu olmasının ardından basına sızan görüntülerin bu şekilde elde edildiğini belirten İntizar, “Kimseye kötülük etmedim. Arkamda büyük güçler yok. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Lütfen insanlar beni korusun. Çok kötüyüm” dedi.

Posta gazetesinden Müge Dağıstanlı’ya konuşan İntizar, “İnsanların bedenleri, ruhları, mahremiyetlerine dil uzatılması ahlaksızlık, namuzsuzluk, edepsizlik ve bel altı vurmaktır” ifadesini kullandı. Ceceli’yle ilgili olarak, “Boşanalı 1.5 yıl oldu. Ve eşinden kendi isteyerek boşandı. Bir başkasıyla evlendi. Boşanması ve yeni evliliği sürecinde prestiji, güvenilirliği kamuoyu önünde kayboldu. İstediği çevrelere giremedi. Şimdi bu konular üzerinden kendini aklamaya çalışıyor” yorumunda bulunan İntizar, şöyle devam etti:

"O konular son derece bağımsız konulardır. Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışamaz! Üstelik kanunlar önünde büyük suç işliyor. Evin içine kamera koyuyor. Eski eşi Sinem Gedik ona dava açtı.

Bu süreçte Mustafa'yı sildim, Sinem'e hep destek verdim. Çünkü çok yaralanmıştı ve üzgündü. Bu yüzden intikam almaya çalışıyor. İşte tek derdi bu. Bir adam evladının annesini böyle bir iddiayla zor duruma düşürür mü? Ben yırtık, çirkef, edepsiz, çığırtkan biri değilim. Hiçbir konuda şov yapmam! Olaylar karşısında haksız da olsam hep susar, başımı öne eğerim. Tanıyanlar bilir; Yalnızım, garibanım. Kimseye kötülük etmedim. Arkamda büyük güçler yok. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Lütfen insanlar beni korusun. Çok kötüyüm."

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER