İlahiyatçı Şenocak: Kadınlar pantolon giymesin, üniversiteye gitmesin

Şenocak, pantolon giyen kadınların cehennemde cezalandırılacağını ileri sürdü

İlahiyatçı Şenocak: Kadınlar pantolon giymesin, üniversiteye gitmesin

Şenocak kadınların pantolon giymesinin, kaşlarını aldırmasının, üniversiteye gitmesinin günah olduğunu iddia etti.

BirGün gazetesinin haberine göre İlahiyatçı İhsan Şenocak, sohbetlerinden birinde babalara seslenerek çocuklarını korumaları gerektiğini söyledi.

Şenocak, "Nasıl ki bir çoban, koyunları ateşe atsa o çobanın ceza almasını istersiniz, bir baba da çocuklarını cehennem ateşinden korumalıdır" ifadelerini kullandı. 

Şenocak kadınların pantolon giymesinin de zararlı olduğunu ve cehennemde cezalandırılacağını iddia ederek şu ifadeleri kullandı:

"Yani kızın şu sokaktan geçip de okula pantolonla giderken yüreğin parçalanıyor mu senin? 18 yaşında kaşını aldıran kızın üniversiteye giderken o halde, yüreğin parçalanmıyorsa vallahi kıyamet günü cehennem seni parçalayacak. Allah'ın emanetini ne hale getirdin? Sevindin üniversiteyi kazanınca; ODTÜ'ye, Boğaziçi'ye gidince sevindin. Doktor olacak, mühendis olacak, 5 milyar aylık alacak, arabaya binecek, eşine mecbur olmayacak, mahkum olmayacak… Peki onlara sevindin; kot pantolonuyla erkeklerin bakışı arasında kızın yürüyor, delikanlılar arkasına takılmışlar, arkasından gidiyorlar. Yavrunu cehenneme attın cehenneme!”
 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 23:21

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vahdet
Vahdet - 2 yıl Önce

İmam başka konuşacağın bişey kalmadı anelerin ve kız kardeşlerin giyinimemi karışıyon sen faizden yolsuzluktan ve katliamlardan bahis etsene

Muzo02
Muzo02 - 2 yıl Önce

Esinide hamileyken baytaraa muayene ettirirsin .siz ancak akp nin şak şak cisi olursunuz

Ferhat
Ferhat - 2 yıl Önce

"kot pantolonuyla erkeklerin bakışı arasında kızın yürüyor, delikanlılar arkasına takılmışlar, arkasından gidiyorlar." sen erkeklere başkalarının kızına bakmayı göz zinası olarak suç işlediklerini neden anlatmıyorsun.kızlara nasihat erkeklere "cılkı beygiri" gibi serbest.erkeklerde edepli olup kot giyen kadına bakmasın. ogullarınız edepli olsun

SIRADAKİ HABER