İbrahim Tatlıses: Tayyip Erdoğan için ölürüm

Tatlıses İstanbul seçimiyle ilgili konuştu

İbrahim Tatlıses: Tayyip Erdoğan için ölürüm

İbrahim Tatlıses, Urfalı ciğerci Ahmet’in oğlu olduğunu ve Türkiye için ölebileceğini söyleyerek, “Bana göre İstanbul sadece İstanbul değil, dünyanın başkentidir. Dünyanın gözü İstanbul’da, gelin İstanbul’a kötü gözle bakan herkesin gözünü kör edelim. Kötü gözle bakmasınlar, iyi gözle baksınlar” dedi.

Siyaset ve iş dünyasından isimlerle, Tatlıses Kebap Seyrantepe yemekte buluşan İbrahim Tatlıses konuşmasında şunları söyledi, “Urfalı ciğerci Ahmet’in oğluyum ötesi yok. Memleketim için ölürüm, Tayyip Erdoğan için ölürüm. Onun için buradayım. Destek için buradayım. Bana göre İstanbul sadece İstanbul değil, dünyanın başkentidir. Dünyanın gözü İstanbul’da, gelin İstanbul’a kötü gözle bakan herkesin gözünü kör edelim. Kötü gözle bakmasınlar, iyi gözle baksınlar.” ifadelerini kullandı.

Gönlünün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olduğunu söyleyen Tatlıses şöyle konuştu: “15 Temmuz’da olmasaydı Başkan Tayyip, şimdi hepimiz olmuştuk hain. Çünkü vefalı adam. Almanya’da en son yoğun bakımdan çıkıyorum, kulağıma telefon dayıyorlar, başkan. Amerika’da telefon alıyorum, başkan. Nerede arıyorsam başkan, anamın cenazesinde başkan, ne yapıyorsam başkan. Mevlütlerde, ölülerde sıranın en başında, camilerde Kuran okuyan başkan. Böyle bir adam yok. Gel de bu adamın peşinden gitme. Ben gidiyorum arkadaş, sözü olan varsa söylesin. Benim tarafım belli.”

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 20:55

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 9 ay Önce

Onurunu haysiyetini cikar icin korunmak icin vekilik icin bukadar kopeklesmez iki yuzlu cahil cahiler cikar icin babasini satar bu yarim porsuyon da kendini adam saniyor kopekler korkudan hep havlar havla zaten sesini kestiler havlamak devam namusuz

SIRADAKİ HABER