Hande Sarıoğlu'ndan Ahmet Hakan'a: Oryantal yaptığım ortamda olsaydı, el şaklatırdı ağzının suyu aka aka

Hande Sarıoğlu'ndan kendisine 'story şebeği' diyen Ahmet Hakan için, 'Siyaset şebeği' demişti

Hande Sarıoğlu'ndan Ahmet Hakan'a: Oryantal yaptığım ortamda olsaydı, el şaklatırdı ağzının suyu aka aka

Sosyal medya hesabından dans ettiği bir videoyu paylaşması sonucu Habertürk yönetiminin tepki gösterdiği ve görevinden istifa eden Hande Sarıoğlu, kendisine "Story şebeği" diyen Ahmet Hakan'a "Beni o ortamda oryantal yaparken görseydi dans eder, ağzının suyu akardı" dedi.

Ece Erken'in YouTube programına konuk olan Hande Sarıoğlu, "Ahmet Hakan ile yaşananları anlatır mısın?" sorusuna, "Ben Ahmet Hakan'ın kaleminde daha adamım. O yanlış ata oynadı. Ona verdiğim cevaptan sonra üzerimden büyük bir yük kalktı. Ona verdiğim cevapla herkese cevap vermişim gibi oldu. Ahmet Hakan senin işin ne, sen ne yapıyorsun? Koskoca adamsın seni yılların gazetecisi olarak görüyoruz.

'GEREKLİ CEVABI ALDI VE SUSTU'  

Ülkeni gündemine yön veren programlar yapıyorsun kalkmışsın evinde arkadaşlarıyla dans eden birine bunları yazabiliyorsun. Bir de beni Instagram'dan takip ediyorsun. Bunun üzerine beni sadece oryantal videosuyla beni yargılıyorsun. O adam beni tanıyor olsaydı, benim o oryantali yaptığım ortamda olsaydı benimle dans eder el şaklatırdı ağzının suyu aka aka. Gündem yaratmaya çalıştı ama bakış açısı çok yanlıştı. O yüzden gerekli cevabı aldı ve sustu" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2021, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER