Fatih Camisi'nde Suriye'deki Alevi katliamını lokum dağıtarak 'kutladılar'!

İstanbul'da, İştebrak köyünde en az 35 kişinin öldürüldüğü katliamı 'zafer' adı altında kutladılar

Fatih Camisi'nde Suriye'deki Alevi katliamını lokum dağıtarak 'kutladılar'!

İstanbul'da Fatih Camisi’nde Suriye’deki Alevi katliamı lokum dağıtılarak kutlandı!

Lokum kutusuna Alevi katliamının yapıldığı köy olan “Cisrel-Suğur zaferine” diye yazı asıp namazdan çıkanlara dağıttılar. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflara tepki yağdı.

"Bağımsız Fikriyat" isimli grup, Twitter hesabından da "CisrelSugur zaferinin şerefine Fatih, Şehzadebaşı, Süleymaniye ve Yavuz S. Camiinde lokum dağıttık. Mübarek olsun" denilerek "kutlama" görüntüleri paylaşıldı.

FATİH TEZCAN’DAN KATLİAMA DESTEK

Hükümet kanallarında yaptığı programlarla tanınan Fatih Tezcan ise Alevi katliamını lokum dağıtarak kutlayanlara destek çıktı. Twitter’de lokum dağıtanların fotoğraflarını yayınlayan “@bagimsizfikir” adlı hesaba mesaj gönderen Tezcan, “CisrElŞugur kurtarıldı diye Fatih'te lokum dağıtan Bağımsız Fikriyatı kınıyorum! İnsan bi lokma ayırır” dedi.
O anlardan bazı kareler şöyle:Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2015, 16:36

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan huseyin
hasan huseyin - 5 yıl Önce

bu israil köpekleri geberdiğinde dünyadan birkaç asalak gideceği için birşey dağıtmaya değmez.

Ural Eroglu
Ural Eroglu - 5 yıl Önce

bu lagim cukuru sistemin mahlukatlari, sadece baska inanclardan insanlari katletmiyorlar. tecavüz edip satmiyorlar. dürüst ve onurlu sünnilere de saldirip katlediyorlar. tecavüz edip satiyorlar. iste kobanê'de ve rojava'da katlettikleri sünni kürtler buna örnektir. bunlari besleyip kulanan türkiye devleti ile akp hükümeti'nin, bunlari türkiye'de sünni kürtler dahil kürtlere karsi kulanmasi bunlara örnektir.
ey iblisler ve haramiler, iyi birer insan olmadiniz bari iyi birer hayvan olun. lagim cukuru sistemin mahlukatlari-zararli mikroplari olmayin.

özcan inci
özcan inci - 5 yıl Önce

bu cehennemlik emevi zihniyetliler kendilerini müslüman yerine koyarak,peygamberimiz muhammed (saas) ehl el beyti sevgisini yüreklerinde tasiyan insanlarin katliamlarina sevinmesinler.

Murat
Murat - 5 yıl Önce

bu insanların bakış açısı ne zaman değişecek? zaten bu hükümet insanları parçalayabildiği kadar parçaladı. ırk dediler, din dediler, dil dediler insanların hepsini ayırdılar. kendi inancı olmayan insanların ölümüne ses çıkarmayıp bu şekilde kutluyorsan sen insanlıktan nasibini almamışsın demektir.. bu insanlara beyin lazım..

deniz kurt
deniz kurt - 5 yıl Önce

Bu nasıl bir vahşet insanlar katlediliyor bunun kutlaması yapılıyor nasıl bi inanc bu

sude onal
sude onal - 5 yıl Önce

Lanet olsun sizin gibi muslumanlara serefsiz kopekler secdeye hangi yuzle yuzunuzu koyuyosunuz

haci bektasi veli
haci bektasi veli - 5 yıl Önce

Duy ki insana ozlem insan olasin .....
yoksa cana ozlem candan olasin....

Özlem boral
Özlem boral - 5 yıl Önce

Sizin yaptınız ismi şimdi ibadet edilen yerde yapılan ise bak sizin ibadetiniz ibadet mi oldu şimdi pislik ahlaksızlar hepimiz Allahın kulu degilmiyiz orda o kadar insan olurken nasıl bi vicdanınız varki sewiniyorsunuz caniler


SIRADAKİ HABER