Diyanet İşleri Başkanı: Bizler istiyoruz ki ülkemizi bizden sonra güvenilir ellere teslim edelim

Erbaş, ülkelerin, kendi ihtiyaçları, insan özellikleri, kültürleri ve hatta dini değerlerine göre eğitim modeli geliştirdiğini söyledi

Diyanet İşleri Başkanı: Bizler istiyoruz ki ülkemizi bizden sonra güvenilir ellere teslim edelim

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) 29 Mayıs Eğitim Kurumları'nın çevrimiçi düzenlediği "Öğretmen Akademisi Hizmet İçi Eğitim Programı"nın kapanış programında öğretmen ve yöneticilerle bir araya geldi.

Burada konuşan Erbaş, ülkelerin, kendi ihtiyaçları, insan özellikleri, kültürleri ve hatta dini değerlerine göre eğitim modeli geliştirdiğini savundu.

'MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE YOĞRULMUŞ...'

Erbaş, milli ve manevi değerlerle yoğrulmuş, iyi derecede bir veya birkaç yabancı dil bilen, yaşadığı çevreye olumlu katkı sağlayan, kendini ve Rabb'ini bilen örnek gençlerin yetiştirilmesi gerektiğini savundu.

Erbaş, "Bizler istiyoruz ki bu güzel ülkemizi bizden sonra emin ve güvenilir ellere teslim edelim. İstiyoruz ki bu güzel ülkede güzel insanlar yetişsin ve güzel işler yapsınlar. Yaşadıkları çevreye olumlu katkı sağlasınlar, barışçı, sağduyulu, örnek insan olarak yetişsinler istiyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 17:19

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 5 ay Önce

Sözde din adamı faşişt

Isci
Isci - 5 ay Önce

Sizin gibi şarlatanlar giderse ulke huzura kavusur sen senin gibiler dinden once diktedorun itlerisiniz kemik yalayan birer sırtlan domuz yurekli vatan hainleri

Süleyman
Süleyman - 5 ay Önce

Bırakın onu Halk secsin

Alkollü vatandas
Alkollü vatandas - 5 ay Önce

Sekularizmin ne kadar degerli oldugunu bunun gibi ne idügü belirsiz ve iktidara hizmet eden sözde DIN adaminin sapik sözleri sonrasinda görebiliyoruz! Iktidar zihniyeti icin göreve getirilmis kisiliksiz bir kasetcalar!!! Play dügmesine bastiginda ne dinleyecegin belli... Ait oldugun foseptik cukurunda belki kendine taraftar bulursun. Bu mahallede sana mama yok sahsiyetsiz yobaz!!!

SIRADAKİ HABER