CHP'li belediye başkanına bıçaklı saldırı

Berat Ö. gözaltına alındı. Elinde küçük bir kesik oluşan Recai Çakır hastanede rapor aldı

CHP'li belediye başkanına bıçaklı saldırı

Bartının Amasra ilçesinde, Berat Ö., Amasra Belediye Başkanı CHPli Recai Çakıra evinin önünde çakı ile saldırdı.

İddiaya göre, Amasra Belediyesinde müteahhit firmada otopark görevlisi olarak çalışan Berat Ö. bir süre önce işten çıkarıldı.

Dün, Berat Ö. cep telefonundan Amasra Belediye Başkanı Recai Çakıra tehdit mesajı gönderdi. Başkan Recai Çakır durumu polise bildirerek, şikayetçi oldu.

Akşam saatlerinde Kum Mahallesindeki evine giden Başkan Recai Çakır, evinin önünde Berat Ö. ile karşılaştı. Berat Ö. Savcılığa gittin de ne oldu? diye bağırarak çakısını çıkarıp, Recai Çakırın boğazına doğru salladı.

Recai Çakır, Berat Ö.nün elini tutarken, çevredeki komşuları yardıma koştu. Komşuları, Berat Ö.yü etkisiz hale getirirken, polise haber verdi.

Berat Ö. gözaltına alındı. Elinde küçük bir kesik oluşan Recai Çakır hastanede rapor aldı.

Recai Çakır yaşanan olayla ilgili olarak, Daha önceden belirli sebepler yüzünden işten çıkardığımız arkadaşımız, dün bana tehdit mesajı attı. Bende şikayetçi oldum. Akşam evime gitmek istediğim sırada evimin önüne gelerek, benimle ağız münakaşasına girdi. Sonra bana saldırdı. Komşularımız araya girdi. Sonra polisler geldi. Şimdi gözaltına alındı. Ben Amasramızın hakkını sonuna kadar savunmaya devam edeceğim dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER