Cem Küçük’ten Ahmet Hakan’a tehdit: Merhamet ettik de hayattasın

Star yazarı Cem Küçük yazısında Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'ı tehdit etti

Cem Küçük’ten Ahmet Hakan’a tehdit: Merhamet ettik de hayattasın

Gazetecileri ve medya gruplarını ‘Türk Devleti adına’ tehdit edip hedef göstermesiyle tanınan Star yazarı Cem Küçük, kendisi hakkında canlı yayında suç duyurusunda bulunan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan için, “Bugüne kadar merhamet ettik de hala hayatta kalabiliyorsun” ifadesini kullandı.

Star Gazetesi yazarı Cem Küçük, bugün köşesinden Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ı tehdit etti. Tehditlerle dolu yazısında, "7 Haziran seçimleri öncesi PKK’nın baş propagandisti Ahmet Hakan’dı. Bunu bilmeyen yok. Türk milleti Coşkun’un tüm ihanetlerini kaydetti ve elbette bedelini ağır ödetecek" diyen Cem Küçük'ün yazısındaki tehdit bölümü şöyle:

'İSTESEK SENİ SİNEK GİBİ EZERİZ'

"Şizofreni hastaları gibi hâlâ kendini Hürriyet’in Türkiye ’yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hâlâ hayatta kalabiliyorsun."

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 09:48

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
dimitri
dimitri - 4 yıl Önce

kemalistler sizi ezdi simdi siz mi gücünüz yettigine vay anasini nassi dünya bu lanet olsun islamci nobran muhafazarliginiza size oy verdirmicez

ben
ben - 4 yıl Önce

Cem küçük denen dönek, ayyaş yaratık, sen kendini buldozermi sanıyorsun ezip geciyorsun,ezmen için kalem kullan ,dayının sırtına binmeden bileğin ve yüregine güven,

SIRADAKİ HABER