‘Bu ülkenin evlatları sokaklarını koruyacaklar’ diyen Sedat Peker: İmkanı olan silah alsın

Sedat Peker, silahlanma çağrısında bulundu

‘Bu ülkenin evlatları sokaklarını koruyacaklar’ diyen Sedat Peker: İmkanı olan silah alsın

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, katıldığı bir açılış programında Cumhur İttifakı'na destek ve silahlanma çağrısı yaptı.

"İmkanı olan silahlansın" diyen Peker, seçim akşamına yönelik tehditlerde bulundu.

Daha önceki açıklamalarında da "Oluk oluk kanlarını akıtacağız" diyerek Barış Akademisyenleri hedef gösteren çete lideri Peker, bu kez de yurttaşları tehdit etti.

"Biz bu vatanın delileriyiz, fedaileriyiz" diyen Peker, "Şimdiden seçimlerde YSK'yı tanımadıklarını söylüyorlar, seçim sonucuna göre insanları, partililerini sokaklara dökecekler. Bunun amacı terör örgütleri mensuplarının da o partililerin arasına katılıp ülkeyi yakmaları ve yıkmalarıdır. Polisimiz, askerimiz güçlüdür ancak bu ülkenin evlatları da bu ülkenin sokaklarını koruyacaklar" ifadelerini kullandı.

Silahın iyi insanların elinde bir güvence olduğunu öne süren Peker, "Bu sebeple imkânı olanlar ruhsatlı silahlar, av tüfekleri alsınlar, mutlaka hazırlıklı olsunlar" dedi.

Kaynak: İleri Haber

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 15:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahbender yıldız
Şahbender yıldız - 2 yıl Önce

İbne totoş deliklerde saklanıyor AKP diktatörlüğünün vermiş olduğu devlet koruması ile delikte çıkıp havlıyor götü yıyorsa halk arasına çıksın dolaşsın

Adallet
Adallet - 2 yıl Önce

Bu karektersiz irkci kopek havlamasina izin veren alcak serefsiz ne diyecek

murat
murat - 2 yıl Önce

ne kadar it kopuk varsa bu adamin pesinde.

CUMHURBASKANI ERDOGAN'a CAGRI
CUMHURBASKANI ERDOGAN'a CAGRI - 2 yıl Önce

Bu vatan haini muzmin çete lideri iç savas çikarmak içn açikça halki kiskirtiyor ....
Cumhurbaskani ve devletin savcilari bu caniyi derhal içeri atip DUR demeli artik. Turkiyede iç savas çikarsa taş taş ustunde kalmaz ,,, . Suriye'den bile daha korkunc duruma duseriz ....

SIRADAKİ HABER