Barış Atay'dan Burak Özçivit’in paylaşımına tepki: Savaşı dizi çekmek mi sanıyorsun birader

Burak Özçivit, Afrin operasyonu ile ilgili film setinde çektiği asker üniformalı ve makineli tüfekli bir fotoğrafı paylaştı

Barış Atay'dan Burak Özçivit’in paylaşımına tepki: Savaşı dizi çekmek mi sanıyorsun birader

Tiyatrocu Barış Atay, oyuncu Burak Özçivit'in 10 milyon takipçili hesabından askeri üniformalı ve tüfekli bir set pozu paylaşmasını sert sözlerle eleştirdi. Atay'ın paylaşımına yüzlerce yorum yağdı. Bazı vatandaşlar Özçivit'in bedelli askerlik yapmasını gündeme getirdi, bazıları ise Atay'ı suçlayıp Özçivit'e destek verdi.

Burak Özçivit, Afrin operasyonu ile ilgili film setinde çektiği asker üniformalı ve makineli tüfekli bir fotoğrafını “Allah ordumuzu korusun. Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle” notuyla paylaştı. 10 milyonu aşkın takipçisi olan oyuncunun bu paylaşımına 622 bini aşkın beğeni geldi.

Ancak Özçivit’in bu paylaşımına sanatçı Barış Atay tepki gösterdi.

Atay, Burak Özçivit’i etiketleyerek çok sert bir çıkış yaptı ve “Bu büyük ahlaksızlık, utanmazlık… Savaşı, dizi çekmek mi sanıyorsun birader? İnsanları ölmeye, öldürmeye gönderdiler, neyin pozu bu?” yazdı. Atay'a birçok destek mesajı geldi. Birçok takipçisi Atay'a, Özçivit'in bedelli askerlik yaptığını hatırlattı. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 10:43

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER