Arınç'tan Mehmet Metiner'e: Hepsini fazlasıyla hak ediyor

Mehmet Metiner, AK Parti İstanbul milletvekili Mücahit Arınç'ın kendisine saldırıda bulunduğunu duyurmuştu

Arınç'tan Mehmet Metiner'e: Hepsini fazlasıyla hak ediyor

AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner, Bülent Arınç’ın oğlu AK Parti İstanbul milletvekili Mücahit Arınç’ın kendisine küfredip saldırı girişiminde bulunduğunu iddia etti.

Twitter hesabından açıklama yapan Mehmet Metiner “Havaalanında az önce Ankara Esenboğa Havalimanı VİP salonunda Bülent Arınç’ın oğlu AK Parti Milletvekili Mücahit Arınç herkesin içinde şahsıma terbiyesizce laflar eşliğinde saldırıda bulunmak istedi. Bu çirkin saldırının siyasi bedeli olmayacaksa yazıklar olsun” dedi.

AK Parti İstanbul milletvekili Mücahit Arınç, iddiayla ilgili olarak, “Bugün öğlen Esenboğa Havalimanı’nda Mehmet Metiner denen şahısla aramızda geçen olayın temelinde; köşe yazılarındaki ailemi fiziksel şiddetle tehdit edecek kadar ileri giden çirkin üslubu yer almaktadır. Kendisine söylemiş olduğum tüm cümlelerin tamamen arkasındayım, hepsini fazlasıyla hak etmektedir. Sarf ettiğim cümlelerin hepsini kamuoyuyla paylaşma konusunda da özgürdür” dedi.

Arınç sözlerini,”Şahsı, aramızda geçen diyaloğun ardından göremedim ve tweet attığına şahit de olmadım. Olaya bazı kıymetli milletvekillerimiz şahit olmuşlardır. Şahış gerekli mercilere başvurabilir. Ahlaksızlığı kendisine fıtrat edinmiş bu vb. çamur üsluplu şahıslarının farkındayız. ” diyerek bitirdi.

Gazete Duvar'da yer alan habere göre eski milletvekili Mehmet Metiner, yaşanan olayı duyurduğu twitini sildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 13:05

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz Agiri
Deniz Agiri - 2 yıl Önce

M.Metiner sen memleketin en şerefsiz namusuz soysuz bir yaratik sın.Her türlü hakareti hak ettin

METiNER iSiMLi ZAVALLI REZiL ADAMCIK
METiNER iSiMLi ZAVALLI REZiL ADAMCIK - 2 yıl Önce

Bir kurd olarak, bir musluman olarak, bir Adiyamanli olarak ve her seyden evvel bir insan olarak ogul Arinc'a en derin hurmetlerimi sunuyorum bu erkekten-donme karakterleriden bile daha asagilik dalkavuk adama bir nebzede olsa agzinin payini verdigi icin ...!!

SIRADAKİ HABER