Alçı'dan Nazlı Ilıcak'a: Yalı dediğin onunki gibi olur

Nagehan Alçı'ya 'yalınız mı var' diye soruldu, o da Nazlı Ilıcaklı cevap verdi...

Alçı'dan Nazlı Ilıcak'a: Yalı dediğin onunki gibi olur

Nagehan Alçı'ya 'yalınız mı var' diye soruldu. Nagehan Alçı apartman dairesinde kiracı olduklarını söyleyerek Nazlı Ilıcak'a atıfta bulundu.

Radikal Gazetesi'nden Armağan Çağlayan'a konuşan Nagehan Alçı, 'yol yalısı' denilen bir apartman dairelerinde oturduklarını söyleyerek, kiracı olduklarını ifade etti.

"YALI DEDİĞİN NAZLI ILICAK'INKİ GİBİ OLUR"

Sizi hep bu yalı meselesinde vurmaya çalışıyorlar ya, bu yalı bildiğimiz eski bildiğimiz bir yalı mı, yoksa bir yalı dairesi mi çok merak ediyorum?

Hiçbir zaman yalımız olmadı. Paşalimanında, sanırım 'yol yalısı' deniyor, bir apartmanın üst katı, çok güzel manzarası var ama o kadar. Nazlı Ilıcak’ın yalısı vardır, yalı dediğin odur mesela. Bizimki bir apartman dairesi, üstelik kira. Çengelköy’de kredi çekip bir ev aldık, onu da yalı yaptılar, tepede yalı nasıl oluyorsa! Olmayan bir rakam yazdılar, hangi birini düzelteceksin ki?

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 08:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim gokce...
ibrahim gokce... - 4 yıl Önce

slm

birol çıplak
birol çıplak - 4 yıl Önce

noldu kız birbirnizden ayrilmasini.sarmasiklar gibi.ee bunun adı akepe hem sever hem süzer sinsilerdir iyi olmuş iyii seni zaten hiccc kimse sevmiyor.şıllık.

ata soysal
ata soysal - 4 yıl Önce

Nagehan.. ilicaktan sana ne alaka. A.K.P. size ortulu odenekten gelenler nerede? Hangi bayraga selam veriyorsan Git arada derdini anlat.

cem
cem - 4 yıl Önce

Insanlar amaclari dogrultusunda gittigi surece herseyi basarir

erkan
erkan - 4 yıl Önce

Lan.olum.o.hanım.bizim.bayragin.altında.oturur..sende.kıt.kılictar.oglunun.önüde.otur.piç