AKP'li Metiner'den CHP'li Özel'e: Dilini de bükmesini biliriz

AKP'li Mehmet Metiner, CHP'li Özgür Özel'i tehdit etti

AKP'li Metiner'den CHP'li Özel'e: Dilini de bükmesini biliriz

AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, Cumhurbaşkanı ve AKP lideri Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine ilişkin, "Recep Tayyip Erdoğan, bizim için herhangi biri değildir. Bizim partimizin sadece ve yalnızca Genel Başkanı değildir. AK Parti'liler için Recep Tayyip Erdoğan kırmızı çizgi hükmündedir" dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimine yönelik, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım hakkındaki iddialarına ilişkin değerlendirmede bulunan Metiner, Özel'in sözlerinin tümünün yalan olduğunu öne sürdü.

"ERDOĞAN BİZİM İÇİN HERHANGİ BİRİ DEĞİLDİR"

BirGün'de yer alan haberer göre Metiner, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e yönelik şunları söyledi:

"Bak seni buradan uyarıyorum. Recep Tayyip Erdoğan, bizim için herhangi biri değildir. Bizim partimizin sadece ve yalnızca Genel Başkanı değildir. AK Parti'liler için Recep Tayyip Erdoğan kırmızı çizgi hükmündedir. Bir daha sakın ola ki o dilini, parmağını Sayın Cumhurbaşkanımız için kullanırken edepli, dikkatli olasın. Yoksa o senin dilini de bükmesini biliriz, o hayasızca uzattığın parmakları da bükmesini biliriz. Bunu bir tehdit olarak algılama. Sayın Cumhurbaşkanımızın da tehdit dili kullandığını söylüyorsun. Sen kimsin ki Cumhurbaşkanımız sana karşı tehdit kullansın. Sen kimsin? Siyasi bir cüceden başka nesin? Ağzı bozuk, müptezel, edep yoksunu bir siyasi cüceden başka nesin ki Cumhurbaşkanı seni muhatap alsın? O yüzden seni uyarıyoruz. Siyaseti bu kadar çok çirkefleştirme, düzeysizleştirme."

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 14:19

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Secim
Secim - 2 yıl Önce

Secim geldi etek opmeler bu alcak icin yorum deymez yanlız erkekligin yüz karasi kansız bir hain

Deniz Agiri
Deniz Agiri - 2 yıl Önce

M.metiner Sen bir namusuz şerefsiz alçak gericisin, insanmisin yaratik.???

S. Akdağcık
S. Akdağcık - 2 yıl Önce

Kralın soytarıları arada bir kralına yaranmak için sahne alırlar.

SIRADAKİ HABER