Ahmet Hakan'dan Sırrı Süreyya'ya: Kendisine 'Git işine' demek boynumuzun borcu

Nuray Mert ve Sırrı Süreyya Önder arasında başlayan polemiğe Hürriyet yazarı Hakan da dahil oldu...

Ahmet Hakan'dan Sırrı Süreyya'ya: Kendisine 'Git işine' demek boynumuzun borcu

Nuray Mert'in "Sırrı Süreyya bizimle dalga mı geçiyor" diye sorduğu yazı ile başlayan polemik devam ediyor. Tartışmaya Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da dahil oldu.

Sırrı Süreyya dün Radikal'de verdiği yanıtta "ben darbe demedim darbe mekaniği var dedim" diyerek yanlış anlaşıldığını, eleştirilerin "yukarıdan" geldiğini söylemiş; Nuray Mert ise "Sırrı Süreyya'nın yazısı benim sorduklarıma yanıt değil" imasıyla anında yanıt vermişti.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ise "derin devlet, darbe, darbe mekaniği falan" başlıklı yazısıyla konuya müdahil oldu ve "darbe diyerek kafa karıştıran kişi, isterse Sırrı Süreyya Önder olsun, kendisine 'Git işine' demek boynumuzun borcudur" diye yazdı.

Yazının tamamı: http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/73/Ahmet-Hakan/81960/iktidarin-konusan-alti-atlisina-dair

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2014, 14:50

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 6 yıl Önce

...i̇yi de, kör müsün? ! başka bir ülkede mi yaşıyorsun? haddini aşan teymene ne haddine, ne de kural dışına çıkan albaya hop deniyor, görmüyor musun? sana 'git işine ' demek belki yakışır, lakin bu bize düşmez, benim diyeceğim anlama dürüstü ol! çünkü görmiyor olman mümkün değil.

Ahmet akarcalı
Ahmet akarcalı - 6 yıl Önce

...ahmet ahakan mısırda da kimse mursiyi sisinin darbesiyle devirileceği kimsenin aklına gelmemişti. evet o malum güç ve güçler isterse 3 ay içinde darbede olur iktidarda gider.bu n u en iyi sizler biliyorsunuz ayrıca avrupada ki eğitim sistemiyle yetiştirilmiş bilgili bireylerin oylarıyla iktidara gelenler zaten demokratik uygulamalar yaptığından kimsade sokağa çıkıp şidet uygulayarak sorun çıkarmadığı gibi askerede yönetime el koyma davetiyesini hiç bir bilgili isan istemez.din baskısı ırkçılık antidemokratik yönetim ile eğitim sistemi nin seçtiği iktidarların iradesi yoksundur çünki iyi ve tarafsız eğitim görmüyen kişilerin sandıkta kulandıkarı oylar yoksundur ve o seçtikleri iktidarlarda yosundurlar.zataen avrupadaki gibi öğrenci yetiştirip özgürlükleri aynı düzeye çıkarırsak sorunlar oluşmaz kimsede darbe yapmaz ülkede bölünmez herkes kardeşçe birlikte yaşamak istiyecektir hükümet muhali olanların orta sınıfının işlerini maliye tse epdk sanayi odaları vs güçleri kula

SIRADAKİ HABER