Adnan Oktar: Komünistlerin elinden seni alan biziz!

Bülent Arınç’a yanıtı böyle oldu…

Adnan Oktar: Komünistlerin elinden seni alan biziz!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın Adnan Oktar'la ilgili, "Bazen televizyonlardan izliyoruz. Çevresindekilerle haha hihi, İnşallah, maşallah. Başka bir şey yok. Kedicikler bilmem necikler. İslam adına, iman adına, Kuran, edep, fazilet, namus, ar, haya adına hiçbir şey bulamıyorsunuz" sözlerine Adnan Oktar'dan yanıt geldi.

Kızların artık canlı yayına çıkmayacağını söyleyen Oktar, A9 kanalında bu kez erkeklerle yaptığı programda Bülent Arınç’ı sert sözlerle eleştirdi.

Oktar programda , "Adamın şartlarına bak ya… İnanılır gibi değil. Genç kızlar gülmeyecek, inşallah maşallah demeyecekler. Dekolte giymeyecek, dekolte giymek edepsizliktir. Biz neyin edepsizlik, ahlaksızlık olduğunu iyi biliriz Bülent! Beni konuşturma" dedi.

"Bizim sorunlarımız yok, acayip güçlüyüz Bülent. Elinden geleni de ardına koyma" ifadelerini kullanan Adnan Oktar sözlerine şöyle devam etti:

“AK PARTİ'Yİ GÜZEL GÖSTERMEK İÇİN YAPILAN BİR JEST BU”

"Türkiye modeline bak adamın  yahu. Bizim hükümete zarar gelmesin diye yaptığımız gayretlere bak. Değil mi? Biz Ak Partililer moderndir diyoruz. Dekolte de giyer. Neşelidir. Hanımlar da istediği gibi konuşur, güler. Erkeklerle de konuşur. Kimse karışamaz. Özel olarak AK Parti'yi güzel göstermek için yapılan bir jest bu. Kim meraklısı bunun? Seni kurtarmak için yapıyorum. Komünistler senin iflahını keserdi biz olmasak. Komünistlerin elinden seni alan biziz. Öyle gevrek gevrek konuşamazsın. Seni sokağa çıkaramayacak hale getirirlerdi komünistler. "

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2014, 21:51
YORUM EKLE