Açlık grevinde olan Zülküf Gezen yaşamına son verdi

Tekirdağ Cezaevi’nde bulunan ve 1 Mart’an bu yana açlık grevinde olan Zülküf Gezen’in yaşamına son verdiği öğrenildi

Açlık grevinde olan Zülküf Gezen yaşamına son verdi

Tekirdağ 2 Nolu F Tipi Cezaevi'nde 1 Mart’tan bu yana PKK Lideri Abdullah Öcalan üzerindeki tecridin kaldırılması talebiyle süresiz dönüşümsüz açlık grevine giren Zülküf Gezen’in dün gece yaşamına son verdiği öğrenildi.

Gezen’in cenazesinin Namık Kemal Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldığı belirtildi.

Haberi alan Gezen ailesi, cenazeyi almak için İstanbul’a geldi. Gezen'in cenazesini hastaneden alan yeğeni, Tekirdağ'dan İstanbul'a doğru yola çıktı.

Cenazenin saat 21.00’de Atatürk Havalimanı’ndan Diyarbakır’a götürüleceği ifade edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ZARİFE
ZARİFE - 2 yıl Önce

DÜNYANIN evet bakın DÜNYANIN EN BÜYÜK HAPİHANESİ (( TÜRKİYEDİR )) hakhukuk adalet olmayan ülke TÜRKİYE .Dünyada hiç bir yerde böyle bir yönetim şekli yoktur .Türkiyede yaşıyan 82 milyon insancıkların yaşam tarzını gözü dönmüş mevki,makam özelikle MENFAATLERİ ihtişamı gösterişi için herşeyi yapar bu adam hasta dengesiz ,haydut eşkiya , adam artık gözü hiiç bir şey görmüyor bu adamın mafya lideri oldu .Endişe içindeyim uyuyamıyorum bir gün ansızın çocuk ,genç yaşlı demeden çocuklarımızı ,torunlarımızı ,gençlerimizi hepimizi KATLEDECEK diye .! Artık ap açık gidin defolunda diyor Aman ,aman nere gideceğiz ya çocuklarımızı ,torunlarımızı yaşlılarımızı KATLEDERSE bir gece ansızın gelirse gece yarısı çocuklarımızı bebeklerimizi KATLEDERSE içim yanıyor nereye gidelim bu adamın gözğ döndü KAYBEDECEĞİNİ ANLADIĞI için saldırıyor ne yargo ,var ne kanun kime şikeyet edelim yargıda ,savcıda ,hakimde tek adam bu dengesiz hasta ruhlu adam . Kim koruyacak bizleri bu KATLİYAMCI katil adamdan .Hadi biler yaşlıyız ama bebekler cıcuklar gençleri kim koruyacak edişe içerisindeyim gecenin bir yarısında saldırıyorlar nereye GİDELİM ne istiyor bu adam zoru ne ..??

duygy
duygy - 2 yıl Önce

aynen

SIRADAKİ HABER