Oyun Kuzusu

...

Oyun Kuzusu

En Güzel oyunlar, birbirinden farklı seçenekler Kız/Erkek ayırımı olmadan 7'den 70'mise herkesin oynayabileceği ve keyifli zaman geçirebileceği tüm oyunlar, ayrıca çocuklarımız ve ufak çocuklarımız için, ayrıca ve ayrıca yetişkinlerin bile oynarken zaman geçirebileceği en keyifli adresiniz www.oyunkuzusu.biz olmayı başarmıştır. Birbirinden farklı çeşit, çeşit her tarz da oyunları online olarak oynayabildiğiniz gibi, bu oyunlar hakkında bilgiye sahip değilseniz hakkında kısmından da anında bilgiye sahip olabilme imkanı ve ipuçları servisi ile oyun sevenleri mutlu etmeyi başarıyor !

Site Üzerinde En Çok Oynana Oyunlar ise Zorlu Yarış 6 ve Gladyatör 2 Oyunudur !

Zorlu Yarış 6 Oyunu ; Bu oyun çocukların en sevdiği oyunlardan bir tanesidir. Oyun içerisinde görsel anlamda gözleri kamaştıran bir platform sizleri beklemektedir. Oyun birazcık süper sonic oyununa benzetilmiş olmasıyla güzel bir hal almıştır. Oyun içerisinde oyuna başlamadan önce oyun hakkında kısa bir bilgilendirme ile karşılaşacaksınız, bu bilgilendirme size oyun içerisinde hangi tuşları kullanacağınız ve neler yapmanız gerektiğini anlatmaktadır. Oyunu oynamaya başlamadan önce ise bilgilendirmenin hemen arkasından, oyuncumuzun üzerinde ki kıyafetleri ayarlamaya başlayacağız. Oyuncumuz ne tür bir kıyafet ve ne tür bir havuz eşyası kullanması gerekiyor onları seçeceğiz. Kıyafetleri seçtiğimiz zaman oyunu oynamaya başlayacağız. Oyun içerisin de yapmamız gereken şeyler çok basit, Oyuna başladığımız zaman akan su halinde olan bir havuz içerisinde ilerleyeceğiz yön tuşları ile hareket ettirdiğimiz karakterimiz ile birlikte, önümüze çıkan paraları ve altınları toplayacağız. Topladığımız altınlar ve paralar oyun içerisinde bize lazım olacaktır bunu da ipucu olarak sizlere alt yazı geçelim :) oyun bir süre sonra keyifli bir hal alırken sizlerin zamanının nasıl geçtiğini de anlayamayacağınızı ortaya koymuş olacaktır.

Gladyatör 2 Oyunu ; Oyun insanların tamamen kendi beyin güçlerini kullanarak, karşılıklı dövüş edebilecek seviyeye getirerek, karşılıklı bir ring oyunudur. Oyunu oynamaya başlamadan önce sizlere verilecek olan tam olarak 10 points yani 10 lira değerinde bir bütçe bulunmaktadır. Bu bütçe ile oyuncunuzu öncelikle vücut anlamında geliştirmek için kullanacaksınız, oyuncunun vücut yapılarını ister 1 point ile yapabilir isterseniz 2 point kullanarak yükseltebilirsiniz. Gladyatörümüze son olarak bir isim vererek oyuna başlayacağız. Oyuna başladıktan sonra, karşımıza çıkacak olan ilk müsabakada kazanmak zorundayız, kazandığımız her müsabaka başı belirli bir point kazandığınız oyunda karşınıza çıkan bütün zorlukları aşmanız gerekiyor. Karşımıza çıkan her kişide yendiğimiz taktirde büyük point ( Puan ) leri toplayarak, oyuncumuza yeni güzel kılıçlar veya bir çok aksesuarı alarak daha güçlü olup, önümüze çıkan tüm kişileri teker teker yenebiliriz ! Kısa bir ipucunu sizlere aktaralım, oyuncuyu ne kadar güçlü karaktere sahip yaparsanız o kadar çok yenme olasılığınız artacaktır. !

Oyun oynamak için adres aramana gerek kalmadı Oyun Kuzusu size en güncel ve iyi oyunları sunar !

Kaynak : www.oyunkuzusu.biz

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2014, 19:44
YORUM EKLE