Forma İlk 11’de Onyekuru’nun

Forma İlk 11’de Onyekuru’nun

Büyük heyecanın yaşanacağı maçın başlamasına çok kısa bir süre kalmış durumda. Yaşanacak olan etkileyici mücadeleleri naklen bir şekilde izlemeye hazır olun. Tam anlamıyla etkileyici bir karşılaşma olacak. İki takımda son derece önemli bir maça çıkmaya hazırlanıyor. Terim’in aklındaki 11 ise şekillenmiş durumda. Sakatlıktan dönen iki isim arasında tercih yamak zorunda olan Terim’in kararı Onyekuru’dan yana olacak. Onun hızı ve oyun becerisi ile gol yollarının daha etkili bir şekilde işletileceğini söyleyebiliriz. Özellikle de ilk golün ardından yapılabilecek olan kontralar için çok önemli bir isim olduğunu söyleyebiliriz.

Onyekuru’dan Beklentileri Bu Maçta Yüksek

Bazı maçlardaki formsuzluğu ile sahada varlık gösteremeyen oyuncunun bu maçta en iyi form durumu ile sahada olması bekleniyor. Alınacak olan galibiyette bunun önemi yüksek olacak. Yaşanacak olan çekişmeli anları mutlaka yakından takip etmek isteyeceksiniz. Canlı maç izle ayrıcalığı ile bunun yapmakta mümkün. Bu sayede hem Onyekuru’nun hücuma olan katkısını ve diğer oyuncuların performansını yakından takip etme imkânına sahip olacaksınız. Kaçırılmayacak fırsatlar ve imkânlar sizi bekliyor. Tüm ülkeden ve dünyadan milyonlarca kişinin beklediği karşılaşmayı kaçırmak istemeyeceksiniz.

Üst Düzey Heyecan Bu Maçta Olacak

Yaşanacak olan çekişme ve gerilimi bir arada takip etmeye hazır olun. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak olan mücadelede gerilimde zaman zaman yüksek seviyelere çıkabilir. Böylesine etkileyici geçecek olan anlara yakından ortak olmaya hazır olun. Şimdi beklentilerinizin daha iyi bir şekilde karşılanacağını söyleyebiliriz. Maça Feghouli yerine Onyekuru ile başlama kararı alan hoca tarafından diğer sakatlıkları iyileşmesi de avantaj olacak. Yaşanacak olan çekişmeyi şimdi izlerde yakından takip etmeye başlayabilirsiniz. Beklentileriniz en iyi şekilde karşılanıyor olacak.

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER