Atlasjet gidiyor, AtlasGlobal geliyor

Atlasjet, kurumsal kimliğini değiştirdi ve artık yola AtlasGlobal olarak devam edeceğini açıkladı

Atlasjet gidiyor, AtlasGlobal geliyor

Atlasjet, kurumsal kimliğini değiştirdi ve artık yola AtlasGlobal olarak devam edeceğini açıkladı.

2001 yılından bu yana Türkiye'de faaliyetlerini sürdüren ve 2004'ten beri yurtiçi ve yurtdışına uçan marka, bu değişimle artık sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da sayılı havayolu şirketi arasına girmeyi hedefliyor.

Logosundan uçakların görünümüne, kurumsal kimliğinden vizyon ve hedeflere büyük bir değişim içine giren AtlasGlobal, bundan böyle yeni yüzü ile yolcularının karşısına çıkacak.

"Bizi izlemeye devam edin"

AtlasGlobal Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, projenin ilk adımlarını attıklarını ifade etti.

Ersoy, şunları söyledi:

"2 uçak ile başladığımız bu serüvene bugün 22 uçaktan oluşan global bir filoyla devam ediyoruz. Filomuzu yakın zamanda genişletmek ve destinasyonlarımızı yurtiçi ve dışında çeşitlendirmek için hazırlıklarımızı tamamladık.

Çok kısa zamanda bu gelişmeleri de paylaşıyor olacağız. Büyüme stratejimize paralel olarak artık sadece Türkiye değil, dünyanın farklı bölgeleri de radarımızda. Bu nedenle yola AtlasGlobal markasıyla devam etme kararı aldık."

Büyüme hedefleri doğrultusunda değişime kurumsal kimlikten başladıklarının altını çizen Ersoy, "Bu değişime paralel olarak yeni reklam filmimiz de bugünden itibaren kanallarda yayınlanmaya başlayacak. Pazarlama stratejimizden uçaklarımızda sunduğumuz hizmet ve konfora kadar tüm süreçlerde müşterilerimiz bu değişimi deneyimleyecekler" diye ekledi.

Atlas Global’den bilet almak için:

AtlasGlobal online uçak bileti

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 12:32
YORUM EKLE