Albüm dinle

...

Albüm dinle

Herkes için müziğin vazgeçilmez bir tutku olduğunu sizlerde düşünüyor ve destekliyorsanız, sizin gibi müzikseverler için aranılan yeri buldunuz demektir. En popüler hit şarkılardan, es eski eserlere uzanan oldukça geniş ve donanımlı olan müzik arşivimiz içerisinde sizlerde kendinizi kaybedebilirsiniz. Dilerseniz web sitemizden sevdiğiniz şarkıları dinleyip, dilerseniz bu sanatçıların çıkarmış olduğu albümler arasından seçim yapıp, full albüm dinle seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz albümler, sanatçıların orijinal albümlerindeki gibi bire bir eksiksiz olarak eklenmiştir. Bu sayede tüm albümü tek seferde indirebilirsiniz.

Müzik indirme siteleri gibi önce program indirme zahmeti, ardından kayıt işlemleri ve kredi kartı üyelik bedeli gibi külfetlerden hiçbir şekilde etkilenmeden, sadece web sitemizden sistemimize giriş yapıp, yabancı hit şarkılar veya dinle fonksiyonlarından biri seçip, işlemlerinize başlayabilirsiniz.  Dilerseniz tüm bilgisayarların ve araba sistemlerinin desteklemiş olduğu mp3 formatıyla, müziklerinizi albüm içerisinden tek tek seçerek de aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.  Böylelikle karma şarkılar elde edip, kendi arşivlerinizi de daha çok genişletebilirsiniz. Bu kadar çok şarkıcı ve albümler içerisinden tercih yapmakta zorlandığınızda, yine sizlere yardımcı olmak için en çok indirilen ve dinlenen popüler şarkılar bölümünden giriş yaparak aramalarınızı daraltabilirsiniz.

Web sitemizde arama butonuna dilediğiniz şarkıcının ismini ya da şarkı ismini yazarak, kolay arama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ekranda açılan sayfada aradığınız şarkıcının albümleri listelenecektir. Bu listeler içerisinde aradığınız albümü bulup, albüm dinle seçeneği ile bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz. Orijinal albüm kalitesinde kesintisiz olarak indireceğiniz şarkıları dinlerken, oldukça keyif alacaksınız.

Özel günleriniz, düğün, kına veya doğum günlerinizde, misafirlerinize dinleteceğiniz şarkıları seçerken, kafanızın karışmasına izin vermeyeceksiniz. Tüm şarkılara sitemizden kolaylıkla ulaşacak, hızlı kayıt ile fazla zaman harcamadan işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayacaksınız.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 20:53
YORUM EKLE