Kadına uyguladığı şiddeti canlı yayında paylaşan Gökhan Özbolat’a ilişkin Ankara Emniyeti’nden aylar sonra açıklama geldi

Bir kadına şiddet uyguladığı görüntüleri canlı yayında paylaşan Gökhan Özbolat hakkında adli işlem başlatıldığı öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

'Erdoğan'ın Siirt'te ne işi varsa İmamoğlu'nun da Karadeniz'de aynı işi vardı' 'Erdoğan'ın Siirt'te ne işi varsa İmamoğlu'nun da Karadeniz'de aynı işi vardı'

Ankara’da, 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli konumunda olan ve şu an başka bir suçtan cezaevinde bulunan Ümitcan Uygun'un arkadaşı Gökhan Özbolat'ın bir kadına şiddete uygularken kaydettiği görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı.

2020 yılının Ağustos ayında da gündeme gelen görüntülerdeki Özbolat'ın tutuklanması için çağrı yapıldı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, aylar sonra bir açıklama yaparak Özbolat ve yanındaki 2 kişi hakkında adli işlem başlatıldığını belirtti.

Emniyetin açıklamasında, "Görüntüler 2020 yılı Ağustos ayına ait olup, olaya karışan 3 şüpheli tespit edilerek haklarında adli işlem başlatılmış ve 03.10.2020 tarihinde Cumhuriyet Başsavcılığına intikal ettirilmiştir" denildi.