Anonymous’tan ‘evrende yalnız değiliz’ iddiası

Anonymous, ‘NASA’nın yakında uzayda hayat keşfedildiğini’ açıklayacağını iddia etti

Anonymous’tan ‘evrende yalnız değiliz’ iddiası

Uluslararası hacker grubu Anonymous, Youtube’da yayınladığı son videoda, ‘NASA’nın yakında uzaylıların varlığını açıklayacağını’ iddia etti.

Gazete Karınca’nın haberine göre, videoya “Bundan 25 yıl önce gezegenlerin olduğunu dahi bilmiyorduk, şu anda 3.000’den fazla gezegeni tanımlayabiliyoruz” sözleriyle başlayan grup, NASA’nın geçen hafta yaptığı ‘dünyaya benzer 10 gezegen bulduk’ açıklamasını da aşama olarak sundu.

Hacktivist grup NASA sözcüsü profesör Thomas Zurbuchen’in bir toplantıda ‘medeniyetimiz evrende uzaylı yaşam formlarına dair kanıtları paylaşmak üzere’ dediğini iddia etti.

Anonymous’a göre, “göklerde olan, gözümüzün gördüğünden başka, bilmediğimiz, bize söylenmeyen bir şeyler var.”

Anonymous, çeşitli siyasi olayları, genellikle devlet teşkilatlarına ait sitelere saldırılar düzenleyerek protesto eden bir hacktivist (hacker aktivist) grubu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 13:09

YORUM EKLE
YORUMLAR
fermandarov
fermandarov - 3 yıl Önce

aramizda bi̇r çeşi̇t i̇yi̇ i̇nsanlar olduğuna i̇naniyorum laki̇n başka varliklar hakkinda pek bi̇lgi̇m yok kendi düşünceme göre ise:
insanlar başka varlıklarla ilişki kurarsa onlardaki düzeni alt-üst edeceğini çok iyi biliyorum nasa devletlerin avuçlarına bırakırsa o gezegeni o gezegen devlet şovuna dönüşecektir .

SIRADAKİ HABER