Şarkıcı Doğuş, “Geçmicek” isimli şarkısını TikTok hesabı üzerinden “Yakında” sözleriyle duyurdu. Klip çekimlerini sosyal medya hesabından paylaşan Doğuş’un kaptan kıyafeti giydiği görüldü.

Doğuş'un paylaşımıyla, Tarkan’ın geçtiğimiz ay çıkardığı "Geççek" isimli şarkısına atıfta bulunduğu yorumları da beraberinde geldi. Tele1’den Rabia Azra Sözcü’ye konuşan Doğuş, "Tarkan’a diss* attım diyelim" ifadelerini kullandı.

'GEÇMEYECEK, HİÇBİR ŞEY GEÇMEYECEK MAALESEF'

"Şarkınız Tarkan’a bir gönderme mi?" sorusunu cevaplayan şarkıcı, "Rapçiler nasıl birbirlerine diss atıyor ben de pop sanatçısı olarak ilk diss'i Tarkan’a attım" dedi.

Tarkan’ın ‘Geççek’ şarkısını birçok kişinin 'politik' yorumlamasını değerlendiren Doğuş, "Tarkan’ın siyasi bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Güzel bir şarkı yapmış ama biz de eskilerdeniz. Cevap olarak ona diss attım o kadar hakkım olsun bence. Geçmeyecek, hiçbir şey geçmeyecek maalesef. Her şey daha kötüye gidiyor. Şarkıyı dinleyip klip izlendiğinde kime ne demişim, ne mesaj vermişim her şey anlaşılacak. Şarkı birkaç gün içerisinde çıkacak" diye konuştu.

Şarkıcı, 4 Mart'ta yine sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla "Büyük sürpriz çok yakında #geçmicek" ifadelerini kullanmıştı.

*Rap müzikte müzisyenlerin birbirlerini eleştirmek için söyledikleri sözler, laf atma