Sedat Peker, bugün yaptığı paylaşımlarda yandaş gazeteci Cem Küçük'ün Paramount Otel'de kaldığını iddia etmişti

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün yaptığı paylaşımlarda yandaş gazeteci Cem Küçük'ün Sezgin Baran Korkmaz'a aitken üzerine 'çökülen' ve yargı mensupları, gazeteciler ve siyasetçilerin 'bedava' ağırlandığı Paramount Otel'de kaldığını öne sürmüştü.

Twitter hesabındaki paylaşımında Peker, “Çakma MİT’çi, Süslü Sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacağım. Parça parça koparıp psikolojini bozacağım. Önce seni delirteceğim, sonra tedavi edeceğim” dedi.

Peker’in de tartışmalı Paramount Otel’de kaldığını iddia eden Peker, “Çakma MİT’çi Cem Küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar” dedi.

PARAMOUNT OTEL’DEN FOTOĞRAF

Sedat Peker'in bu açıklamalarının ardından sosyal medyada Cem Küçük'ün de Paramount Otel'de kaldığı iddia edilen bir fotoğraf paylaşıldı.

Sosyal medyada vatandaşlar, paylaşımında "Bodrum" olarak etiketleme yapan Küçük'ün fotoğrafının Paramont Otel'de paylaşılan diğer fotoğraflarla karşılaştırınca benzerliğinin dikkat çektiği ifade edildi.

Küçük'ün Bodrum'da çekildiği öne sürülen fotoğraf şöyle:

Altı partinin genel başkanları 5. kez toplandı Altı partinin genel başkanları 5. kez toplandı