CNN Türk'ün ardından Kanal D'de de toplu işten çıkarma

Kanal D’den 11 çalışan daha işten çıkarıldı…

CNN Türk'ün ardından Kanal D'de de toplu işten çıkarma

CNN Türk’ün ardından Kanal D ana Haber’de de “yeniden yapılandırma” gerekçesiyle ile birçok çalışan işten çıkarıldı.

Uzun süredir Yayın Koordinatörü olarak görev yapan Deniz Arman ve Haber Müdürü olarak çalışan Salih Selçuk ile birlikte 9 çalışan işten çıkarıldı.

Sendika.org’ta yer alan habere göre, işten çıkarma kararı Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar tarafından bildirildi.

Doğan TV CEO’su İrfan Şahin tarafından yapılan açıklamada Kanal D ve TV2’nin yayın yönetim departmanlarının birleştirildiği ve Yayın Yönetim Direktörlüğü’ne Kanal D Yayın Yönetim Müdürü Ali Karakaya’nın terfien atandığı ifade edildi.

İşten çıkarılan çalışanların isimleri şöyle: Yayın Koordinatörü Deniz Arman, Haber Müdürü Salih Selçuk, muhabirler Ekrem Açıkel ve İhsan Yıldız, Euro D Haber Editörü Erhan Songür, Euro D Haber Spikeri Ahu Uzel Yapıcı, Prodüktör Emin Çevik.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2014, 19:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
diyarbakırlı
diyarbakırlı - 4 yıl Önce

...eyyyyy sosyal demokratlar neredesiniz? cızzzzzz sesinizi duyamadım. sanki yanımdan sivrisinek geçti. bu çalışanların da ekmeklerini aramayacakmıyız yoksa? bu çalışanları da işten akp mi çıkardı acaba!!!

dobra
dobra - 4 yıl Önce

Diyarbakırlı.. Sen o medya patronlarını kimin yönettiğinden ya haberin yok yada düzkontak çalıştırıyon düşüncelerini.... Ülke sirk alanına döndü kim şovunu iyi yaparsa okadar üstte durur, para, hırs, kibir, egomanyaklığı ile ülke yönetimi yapanların kaldıki bu olaylar çekirdek kabuğu kalır yanında, bizim şirkette geçen ay 6 işçi çıkardı, çünki kurumsallığın yapısını gerekli sorumlulukların yapilmadigi ve işi esnettikleri için. Huzursuzluğu ateşleyenlere çatıcaksan çat, ülkemiz bostan yeri gibi oldu gardaş