Diyarbakır’da hastane yemeğini boykot eden SES üyelerine silahlı saldırı Diyarbakır’da hastane yemeğini boykot eden SES üyelerine silahlı saldırı

Muğla'nın Bodrum- Güvercinlik kara yolu kenarındaki ormanda dün saat 19.00 sıralarında, plaja gitmek için bölgeden geçen 2 kişi tarafından bir erkek cesedi bulundu. Haber verilmesi üzerine bölgeye jandarma ve sağlık gönderildi. Üzerinde şort, kırmızı tişört ve terlik olan kişinin kafasının arka tarafından tabancayla vurulduğu belirlendi. Üzerinden kimlik çıkmayan ceset, savcı ve jandarmanın incelemelerin ardından otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube ekipleri ile Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), cesedin bulunduğu bölgede geniş çaplı arama yaptı. Dedektörün de kullanıldığı aramalarda, delil olabilecek ipucu arandı.

Jandarmanın yaptığı araştırmada ölen kişinin, Bodrum’da, bir inşaatta çalışan Ağrı Patnos nüfusuna kayıtlı Kenan Uzunay olduğu tespit edildi. İnfazın aydınlatılması için kurulan özel ekip, çalışmalarını sürdürüyor.