'Survivor 2023'te ünlüler kadrosunun en flaş isimlerinden Berdan Mardini, önce sağlık sorunları sebebiyle ödül oyununu yarıda bırakmış, daha sonra yarışmaya devam edemeyeceği ortaya çıkmıştı.

Zorlu ada şartlarına dayanamayan 44 yaşındaki şarkıcı, yurda dönüş yaptı.

Gözyaşları içinde ailesiyle bir araya gelen Berdan Mardini, Dominik'te geçirdiği 15 günde yaşadıklarını anlattı.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor’ın yeni sezon kadrosunda yer alan Berdan Mardini, sağlık sorunları sebebiyle fenomen yarışmadan çekildi.

Ilıcalı, geçtiğimiz pazar gecesi gerçekleşen ada konseyinde ünlü şarkıcıyla birlikte eski manken Seçkin Piriler'in sürpriz vedasını da duyurdu.

"ZORLUĞU TAM OLARAK HİSSETTİĞİMİZ İLK HABER"

Ünlülerin konseyinde birlikteyiz. Açıklayacağım bazı konular var. Bu sene çok zor geçeceğini söylediğimiz Survivor ile ilgili zorluğu tam olarak hissettiğimiz ilk haberi veriyorum. Bizim için yarışmacıların sağlığı çok önemli. Berdan Mardini bugün itibarıyla Survivor'a devam edemeyecek. Berdan Mardini, Survivor'a veda etmiş durumda. Maalesef bir yarışmacımız daha devam etme şansının olmadığını bize iletti. Bu şartlarda zorlanıyor dediğimiz isimlerden birini açıklamak durumundayım. O da sevgili Seçkin.

BERDAN MARDİNİ'NİN GÖZYAŞLARI

Survivor macerası sadece 15 gün süren Berdan Mardini, önceki gün yurda döndü. Dominik’ten gelen 44 yaşındaki şarkıcının, annesi ve çocuklarıyla ilk buluşması duygu dolu anlara sahne oldu. Gözyaşlarına hakim olamayan Mardini, “Evlatlarımdan, ailemden 15 gün de olsa uzak olmam beni en çok zorlayan şey oldu" dedi.

"KOKONAT YEMEKTEN CIRCIR OLDUM"

Sakallı imajı ve zayıflamış hali dikkatlerden kaçmayan Berdan Mardini, şu ifadeleri kullandı:

15 günlük süre zarfında altı kilo verdim. Anamın yemeklerine hasret kaldım. Kokonat yemekten sürekli cırcır oldum. Ben size daha ne söyleyeyim arkadaşlar. Hep rivayettir dolaşır ya ‘Orada kesin arkadan yemek veriyorlardır’ diye. O söyleyen arkadaşı yakalarsam öpeceğim. 1-2 hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik orada artık.

ŞAFAK SEZER 'İLK HAFTA ELENİR' DEMİŞTİ!

Mardini'nin arkadaşları Survivor 2023'ten bir hafta önce Beşiktaş'ta veda yemeği düzenlemişti. Şafak Sezer de yemeğe katılanlar arasındaydı. Basın mensuplarına açıklama yapan ünlü komedyen, kameralar önünde yakın arkadaşı ile dikkat çeken bir iddiaya girmişti.

Sezer'in "Umarım finale kadar gidersin ama iddia ediyorum ki Berdan ilk haftadan elenir. Bir bakarsınız ‘Ben geldim keke’ diye gelir” sözleri kahkahalara neden olmuştu. Berdan Mardini ise “Hodri meydan! Yüklenirsem finali yüzde 90 görürüm” karşılığını vermişti.

Bergüzar Korel '10 Saniye' ile setlere dönüyor Bergüzar Korel '10 Saniye' ile setlere dönüyor

İLK HAFTA ÜMİT ERDİM GİTTİ

Şafak Sezer'in ilk hafta iddiası tutmadı, ama Berdan Mardini bir hafta sonra Survivor'a veda etti. Yarışmadan elenen ilk isim ise yine ünlüler takımında yer alan oyuncu Ümit Erdim oldu.