İstanbul NS Klinik merkezimiz içerisinde pek çok tıbbi bölüm yer almaktadır. Bu bölümler ile beraber kişiye özel tedavi ve gerekli muayeneler yapılmaktadır. Bunun yanı sıra merkezimiz içerisinde pek çok farklı alan bulunmaktadır. Bunlar;
- Damar cerrahisi
- Dermotoloji
- Fizyoterapi ve tıbbi rehabilitsyon
- Jinekoloji
- Kardiyoloji
- Üroloji
- Pediyatri
- Çene cerrahisi
- Radyoloji
- Plastik cerrahi, gibi pek çok bölüm kliniğimiz içerisinde hizmet vermektedir.
İnsan hayatı ve sağlığı oldukça önemlidir. Bu nedenle yapılacak işlemlerin ve tedavilerin de tamamen kişiye yönelik hazırlanması gerekmektedir. Birbirinden farklı bölüm ile hizmet veren kliniğimiz uzman ve işinde profesyonel olan kişiler ile faaliyet göstermektedir. Pek çok kişi kendi ihtiyaç duyduğu alan için kliniğimizi ziyaret ederek sorunlarını dile getirmektedir. Kişiye yönelik hazırlanan en uygun tedavi yöntemleri ile beraber kişi kısa sürede sağlığına kavuşmaktadır. Kliniğimiz 7/24 hizmet vererek hasta kabul etmektedir.

Damar Cerrahisi İle Cerrahi Tedavi Yöntemleri

Günümüzde merak edilen tıp alanlarından biri damar cerrahisidir. Damar cerrahisi kliniğimiz içerisinde en kapsamlı faaliyet gösteren alanlardan biridir. Özellikle kişide hastalıkların keşfedilmesi ilk olarak damar cerrahi bölümü ile gerçekleşmektedir. Damar tıkanıklığını açma ve bu gibi problemleri tedavi etme alanında en başarılı dallardan biridir. Özellikle hiçbir ameliyat izi bırakmadan cerrahi müdahale eden kliniğimiz kişilerin sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam etmelerini sağlamaktadır. Kan akışını hızlandıran ve normal bir düzene sokan en önemli dallardan biridir.

Dermatoloji İle Cilt Problemlerini Kısa Sürede Tedavi Etme Yöntemleri

Sağlıklı bir cilt yapısı oluşturmanın pek çok yolu bulunmaktadır. Genetik cilt problemleri olan kişiler kliniğimiz içerisinde yer alan dermatoloji bölümü ile rahatsızlığın nedenini ve tedavi yöntemlerini en ince ayrıntısına kadar öğrenmektedir. Dermatoloji pek çok alanı kapsamaktadır. Ciltte oluşan yaralar, herhangi bir yanma durumunun yaşanması ya da akne problemleri için dermatoloji bölümüne başvurulmaktadır. İnsan derisine uygulanan tedaviler ile daha sağlıklı bir cilt yapısı oluşturulmaktadır. Deri insanın en önemli organlarından biridir. Bu nedenle tedavileri de uzman kişiler ile yapılmalıdır.

Fizyoterapi Hizmetleri İle Sağlıklı Vücut ve Omurilik Yapısı Oluşturma

İstanbul NS Klinik vücudun her bölümü için ayrı bir bölüm hizmet vermektedir. Hareket etmeden sorun yaşayan ya da kaza sonunda fizyolojik sıkıntı durumları ile karşılaşan kişiler belirli bir süre aralığında fizyoterapi tedavisi görmelidir. Kas, kemik ve omurilik sağlığını en iyi şekilde koruyan fizyoterapi uygulamaları kliniğimiz tarafından hastalara uygulanmaktadır. Tamamen profesyonel tedavi yöntemleri ile kişi kısa sürede sağlığına kavuşmaktadır. Özellikle hareket kısıtlaması bulunan kişiler herhangi bir ağrı ya da sorun yaşamadan hareketlerine devam etmektedir.

Estetik Alandan En Profesyonel Şekilde Hizmet Veren Plastik Cerrahi Bölümümüz

Kliniğimiz estetik alanda da en önemli cerrahlar ile çalışma göstermektedir. Pek çok alanda estetik uygulamaları kliniğimiz tarafından yapılmaktadır. Yüz için burun ve yüz estetik tedavileri ya da vücutta herhangi bir yerde yaşanan memnuniyetsizliği giderme anlamında kliniğimiz uzman ekibi ile beraber estetik alanda en başarılı işleri ortaya koymaktadır.

Kalp ve Damar Rahatsızlıkları İçin Kardiyoloji Bölümümüz

Kalp ve damar rahatsızlıkları için merkezimiz içerisinde bulunan kardiyoloji bölümü günün her saati hizmet vermektedir. Profesyonel şekilde hizmet almak isteyen kişiler için en uygun tedavi yöntemleri kardiyoloji bölümü tarafından geliştirilerek hastalığa göre tedavi olanakları sunulmaktadır.