Şarkıcı ve köşe yazarı Atilla Taş, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden ödül alan oyuncu, yönetmen ve yazar Yılmaz Erdoğan'a  "Hep soldan, haklardan dem vursan da, düzenin adamı olduğunu da bilirdim hep otlu peynir kokulu abimiz" sözleriyle tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri, geçtiğimiz gün sahiplerini buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri töreni Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlendi. Ödüle layık görülen oyuncu, senarist, yönetmen ve şair Yılmaz Erdoğan, ödülünü Cumhurbaşkanı'nın elinde aldı. O görüntülere sosyal medyadan tepki geldi. Tepki gösterenlerden biri de Atilla Taş oldu.

Başak Demirtaş'ın beğendiği tablo HDP için açık artırmaya çıkarıldı Başak Demirtaş'ın beğendiği tablo HDP için açık artırmaya çıkarıldı

"BU FOTOĞRAFLA ANILACAKSIN BUNDAN SONRA OTLU PEYNİR KOKULU ABİMİZ"

Yılmaz Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü'nü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden almasına Twitter hesabından tepki gösteren Atilla Taş, "Yılmaz Erdoğan yağlıya tuzluya karışmazdın bilirim. Hep soldan, insandan, haklardan dem vursan da, aslında düzenin adamı olduğunu da bilirdim hep. Bu fotoğrafla anılacaksın bundan sonra. Otlu peynir kokulu abimiz" dedi.