Armağan Çağlayan, depremzedelere yardım bağışları için Haluk Levent'in kurduğu Ahbap derneğini adres gösteren Madonna'ya "Linç geliyor Madonna!" dedi.

Erdoğan Hatay’da: Burası CHP’li demedik, onlar da bizim vatandaşımızdır dedik Erdoğan Hatay’da: Burası CHP’li demedik, onlar da bizim vatandaşımızdır dedik

Şarkıcı Madonna, Instagram hesabından Maraş merkezli depremde etkilenen depremzedelere yardım için Haluk Levent'in kurucusu olduğu Ahbap'a bağış çağrısında bulundu. Madonna'nın çağrısının ardından Armağan Çağlayan da sosyal medya hesabından esprili bir tweet atarak, "Peki Madonna’nın yardım için takipçilerini Ahbap’a yönlendirmesi? Linç geliyor Madonna!" yazdı. 

Bir sosyal medya kullanıcısının Çağlayan'ın tweetine "Anladık kim olduğunuzu, kime hizmet ettiğinizi" diyerek tepki göstermesinin ardından Çağlayan, "Beklediğim tivit de geldi. Yatabilirim. Herkese iyi geceler!" dedi.

'TÜM SEVGİ VE ENERJİMİZİ SURİYE VE TÜRKİYE'YE GÖNDERELİM'

Instagram'dan paylaşım yapan Madonna, "Herkes Sevgililer Günü’nde aşktan söz ediyor. Tüm sevgi ve iyileştirici enerjimizi bu şiddetli depremde büyük kayıp ve yıkım yaşayan Suriye ile Türkiye’ye gönderelim. 33 bin 181 kişi öldü. Birçok kişi evini, işini ve tabii sevdiklerini kaybetti. Şehirler tümüyle haritadan silindi. Bu çok üzücü!" ifadelerini kullandı.