Katıldığı televizyon programında eylül ayında intihar eden annesi hakkında konuşan oyuncu Ali Sürmeli, "Annem kendi oyunculuğundan bıkıp usanınca intihar etti" dedi.

Oyuncu Ali Sürmeli, Ceyda Düvenci'nin Bambaşka Sohbetler programında hem kendi sağlık durumundan hem de annesinin intiharı hakkında konuştu.

Sürmeli, "Annem müthiş bir oyuncuydu. Ben de anneme benziyormuşum. Annem sahneye hiç çıkmadı, hayatta oynardı. Bir gün dayanamayarak anneme biri bana Oscar verirlerse sana getireceğim demiştim.

Ölene kadar da bu annemin aklına geldi. Annem oyunculuğundan kendi bıkıp usandı ve intihar etti. Benim sonum öyle olmasın diye o yaptı herhalde" dedi.

Düvenci'nin "Seni bir dingin görüyorum" sözleri üzerine kendi sağlık durumundan bahseden Ali Sürmeli, "İki sene önce bir ameliyat yaptılar ve beynimde ne varsa aldılar. Doktorum 'bundan sonra başka bir hayat yaşa' dedi. 

2 sene önce beyin kanaması geçirmişim. Bu ameliyat benim için bir dönüm noktası oldu. Ameliyattan sonraki halimden çok memnunum çünkü öncesinde hep başım ağrıyordu. 

Filiz Akın: Yeniden ameliyat olabilirim, keyifsizim Filiz Akın: Yeniden ameliyat olabilirim, keyifsizim

10 yaşından beri çektiğim baş ağrısından dolayı gitmediğim doktor kalmadı. Ameliyattan sonra hiç baş ağrım olmadı" ifadelerini kullandı.