Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin büyük yıkıma neden olduğu Hatay'da enkaz altında kalan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz'ın hayatını kaybettiği duyuruldu, ancak aile, Taha'nın ölüm haberini yalanladı.

Haberi duyuran şarkıcı Gülben Ergen ise, "Haberi AFAD'dan aldım. Teşhis için zorlandıklarını söylediler" dedi.

6 Şubat'ta meydana gelen, 10 ilin etkilendiği, Kahramanmaraş merkezli depremde, Hatay'da yaşayan ve yemek videolarıyla tanınan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz da enkaz altında kaldı.

Şarkıcı Gülben Ergen, "Günlerdir Taha’yı kurtarmaya giden ekiplerin yolda ses geliyor mesajı ile durup ne kadar çok can kurtardığının üzerine gelen bilgi; Taha’yı kurtaramadık, yetişemedik, kaybettik ama onun yolu çok can kurtardı" açıklaması yaptı.

"İstifa" açıklaması gündem olmuştu: Ali Sunal Show TV’den ayrıldı mı? "İstifa" açıklaması gündem olmuştu: Ali Sunal Show TV’den ayrıldı mı?

Duymaz'ın ablası, ölüm haberini yalanlarken, Ergen'den ikinci açıklama geldi.

Gülben Ergen, yaptığı açıklamada, "Taha’nın haberini AFAD'dan aldım. Maraş’tan Hatay’a doğru yola çıktım! Teşhis için zorlandıklarını söylediler. Umarım ve dilerim ki bana yanlış teşhisle, yanlış bilgi verilmiş olsun" dedi.

Duymaz'ın annesi ve kardeşi de enkaz altında bulunuyor.