Reza Zarrab’ın ABD'de yargılandığı davada da Acun Ilıcalı’nın adı geçmişti

Televizyoncu Acun Ilıcalı hakkında ABD’nin bir soruşturma yürüttüğü iddia edildi.

Odatv’nin edindiği bilgilere göre; Amerikalı bazı görevliler soruşturmada bilgi ve delil toplamak için geçen günlerde İstanbul Ataşehir’de bir otele yerleşti.

İddialara göre; Amerikalı avukatlar Acun’a hakkında kapa para aklama ve silah kaçakçılığı suçlamalarını yöneltiyorlar. Yine iddialara göre; Acun’un özel uçağıyla sık sık Panama’ya gidip gelmesi ise silah kaçakçılığına delil olarak gösteriliyor.

Söz konusu isimler Acun'un, Zarrab'la ilişkilerini de sorguluyorlar.

Reza Zarrab’ın ABD'de yargılandığı davada da Acun Ilıcalı’nın adı geçmişti. Savcı Bharara mahkemeye Reza Zarrab’la Acun Ilıcalı arasındaki ilişkiyi yansıtan belgeler sunmuştu.

ACUN ILICALI'DAN AÇIKLAMA

Kendisi ile ilgili haberlere tepki gösteren Acun Ilıcalı,  yer alan haberle ilgili olarak sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

"Odatv'nin bu gün yaptığı uydurma ve hayal ürünü bir haber ile şahsımı karalamaya ve itibarımı zedelemeye çalışmıştır. İftiracı Odatv'nin iddialarının aksine televizyonculuk ve yapımcılık dışında bir mesleğim bulunmamaktadır.

Gözden kaçırmayın

Amedspor taraftarlarına polis saldırısı Amedspor taraftarlarına polis saldırısı

Yine iftiracı Odatv'nin sürekli gittiğimi iddia ettiği panamaya da en son 5 yıl önce Survivor çekimi için gitmiştim. Kaynağı belli olmayan, bu ahlaksızca iftiraları atan Odatv hakkında gereken hukuki işlemi başlatmış bulunuyorum."

Kaynak: Oda Tv