Kadıköy adayı Odabaşı’dan Alper Taş’a: Beyoğlu’nu kazan Kadıköy’ü kurtar!

Alper Taş için Kadıköy’de dayanışma yemeği düzenledi

Siyaset 10.03.2019 - 23:18 10.03.2019 - 23:18

CHP’nin Beyoğlu Belediye Başkan Adayı gösterdiği Alper Taş için Kadıköy’deki eski arkadaşları bir dayanışma yemeği düzenledi. “Kadıköy’den Beyoğlu’na Dayanışma Yemeği”ne ilerleyen saatlerde CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Şerdil Dara Odabaşı da katıldı.

Katıldığı etkinliklerde uzun boyu ile dikkat çeken Alper Taş’ın, kendinde daha uzun boylu olan Şerdil Dara Odabaşı gelince “Benden de uzunmuş” sözleri esprilere neden oldu.

“KADIKÖY’Ü KURTAR”

Şerdil Dara Odabaşı, “Alper Abi’den bir şey rica ediyorum. Beyoğlu’nda seçimi kazan da Kadıköy’ü kurtar. AKP belediyesi İstanbul’un vitrini Beyoğlu’nda eğlence, kültür, sanat hayatını bitirdiği için herkes Kadıköy’e geliyor, Moda’da, Yeldeğirmeni’nde Kadıköylü seçmenler aşırı yoğunluktan şikayetçi” diye konuştu.

Alper Taş da “Biz de Beyoğlu’nda aynı şeyi anlatıyoruz. Bakın insanlar artık Kadıköy’e kaçıyor. Esnafımız dertli. Beyoğlu’nu yeniden İstanbul’un eğlence, kültür ve sanat merkezi yapmalıyız” diye karşılık verdi.

Alper Taş, düzenlenen dayanışma yemeğinden çok duygulandığını, adaylığına farklı siyasi çevrelerden çok destek geldiğini, bunun 31 Mart sonrasında da olumlu gelişmelere yol açabileceğini belirtti. (Haber: Mehmet Göcekli , Fotoğraf: Serkan Zorel / Demokrat Haber)

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@