01 Aralık 2016 Perşembe 19:09
Görümce izle Yerli Film Tekfilmizlehd.com
İki kardeş bir ev de yaşamak da olsa anne babasını yıllar önce bir trafik kazasın da kaybetmişlerdir. Görümce izle ama hiç bir şekil de o acıları hatırlamamak adına daha ilginç işler ile uğraşmaktadırlar. Bu kardeşler birbirlerini o kadar çok sever ki anlatılmaz görseniz de bunun kardeşlik olduğuna inanamazsınız. Çünkü bizim bildiğimiz Türk kardeşleri biraz birbirlerine zıt davranır. Ama bunlar birbiri için ölüme hazır gibidir. Ama Allah ölümden korusun.

Neyse bu kardeşlerin ikisinin de sevgilisi olmadığı için her eyere beraber giderler. Bu yüzden de artık araların da hiç bir kişi hiç bir sıkıntı ile baş başa kalmaz. Bu kardeşlerden erkek olanı gönlünü bir kıza kaptırır. HD Film izle o kız ile konuşuyor olsa da her şey birden gelişir ve o kadına elenme teklifi eden bu adam artık iş işten geçtiği için yaptığı işten hiç pişman değildir. Ama bu durum ise artık konuları farklı yerlere çekmek isteyen bu kadına son kez teklifini hatırlatır. Bu kadın ise sanki dünden meraklıymış gibi bir tavrı olsa da sonucun da olumlu bir cevap verir. Bu artık araların da ki son arkadaş gibi konuşmadır. Şimdi bir çift sevgili olsalar da artık araların da ki bu olaylar da farklılık göstermektedir.

Bu kız ile evlenmediği hal de aynı evde yaşamak da olsa da adamın ablası bu kıza sahip çıkar. Hatta o kızın kendisine yardım edip yorulmasını bile istemez.  Görümce full izle abla gibi abla ise bu kızı çok sevmiş olsa da o gelin olacak olan kadın ise hiç bir şekil de hiç bir zaman bu olayın ne amaçlı olduğunu anlamaz. Çünkü konular da farklıdır. Bu kız biraz üzülecek olsa da mutlu olduğu günlerin yerine saysa hiç de kötü olmaz. Neyse filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Ama işin aslı hiç bir şekil de öyle değildir. Tekfilmizlehd.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.