Erkeklerin sorunlarına yönelik sürekli yeni ürünler çıkıyor

Erkeklerin sorunlarına yönelik sürekli yeni ürünler çıkıyor

Uzmanlar Penis Büyütücü kremleri Onayladı

Penis büyütme teknikleri arasında en çok tercih sebebi olan penis büyütücü kremler ile ilgili klinik çalışmalar gerçekleştiren Rusya Pem State Üniversitesi, PeniXL isimli kremin etkisini kanıtladı. Farklı erkek gruplarında test edilen penis büyütücü krem, 3 ay boyunca erkekler tarafından düzenli olarak kullanıldı. Kullanım neticesinde kullanıcıların penis büyütücü kremin etkilerinden memnun olduğu açıklandı.

Üniversite’den yapılan açıklamaya göre penis büyütücü kremin etkisinin her denek erkekte farklı olarak gözlemlendiği, en az oluşan penis büyümesi 3 santimetrede kalırken, en fazla penis büyümesi ise Yeni Zelendalı bir erkekte 7 santimetre olarak kayıtlara geçti. Ayrıca yetkililerden gelen açıklamaya göre, penis büyütme pompaları ile birlikte büyütücü krem kullanıldığı zaman penis boyunda oluşan büyüme daha fazla oluyor. Aynı şekilde penis kalınlaştırma etkisi de daha güzel oluyor.

Bir Çok Üniversite’de Etkilerini Kanıtladılar

Türkiye’de 1 yıldır satışta olan İrlanda menşeili PeniXL penis büyütme kremi, bir çok üniversitede yapılan penis boyu ile alakalı çalışmaların yanında yetişkinlere yönelik olarak çekilen konulu filmlere de sponsor olmasıyla tanınıyor. Penis büyütücü ürünlerinin yanında geciktirici sprey, geciktirici hap, geciktirici krem gibi erken boşalma sorunu olan erkekler için de çalışmalar gerçekleştiren firma bu ürünleri ile ilgili de bir çok bilimsel araştırma gerçekleştirmiş.

PeniXL penis büyütme kremi siparişi vermek isteyen müşterileri için http://www.penisbuyutucukremler.com/siparis.html sipariş sayfalarının 7 gün 24 saat açık olduğunu, telefonda daha detaylı bilgi almak için ise 0850 885 1944 numaralı hatlarından kendilerine sürekli ulaşılabileceğini belirttiler.

Penis Büyütücü Fiyatları

HBT İlaç A.Ş. yetkililerinden edindiğimiz bilgilere göre, 1 kutu penis büyütücü ilacı 89 TL, 2 kutu büyütücü 160 TL ve 3 kutu penis büyütme kremi ise 199 TL. 2 kutu büyütücü alan müşterilerine hediye olarak geciktirici hap gönderildiğini kaydeden firma yetkilileri, 3 kutu penis büyütücü siparişi veren kişilere ise penis büyütücü vakum hediye ediyorlar. Bilindiği gibi büyütme pompası ile birlikte, büyütücü krem kullanılırsa daha kısa sürede daha başarılı penis büyütme sonuçları elde edilebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 15:11
YORUM EKLE