Fikret Orman'a Bursaspor'dan yanıt

"Talihsiz açıklama. Tabii istekli olacağız. Biz her rakibi yenmek için oynuyoruz"

Fikret Orman'a Bursaspor'dan yanıt

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, 3-2 kazandıkları Bursaspor maçı sonrası, "Rakibimiz çok motive olmuştu. Hamza Hamzaoğlu enteresan derecede istekliydi" sözlerine yeşil-beyazlı takımdan yanıt geldi.

Hamza Hamzaoğlu'nun yerine basın toplantısına katılan Bursaspor Antrenörü Fuat Buruk, "Talihsiz açıklama. Tabii istekli olacağız. Biz her rakibi yenmek için oynuyoruz" dedi.

Bursaspor Antrenörü Fuat Buruk, Beşiktaş'a 3-2 yenildikleri maçta daha etkili olmalarını hakem Barış Şimşek'in kendilerini etkilediğini söyledi.

Karşılaşmada tribüne gönderilen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun yerine basın toplantısına katılan Buruk, Barış Şimşek'in diğer Türk hakemleri gibi duygularıyla maçı yönettiğini öne sürerek, "Daha iyi olabilirdik ancak hakem Barış Şimşek bizi etkiledi. Büyük takım ve büyük seyirci önünde etkilendi. Beşiktaş bizden iyiydi ama penaltı olmadan da yenebilirdi" dedi.

Kazanmak için İstanbul'a geldiklerini kaydeden Fuat Buruk, "Çok güzel stat, seyirci ve atmosfer güzeldi. Maçın ilk yarısında istediğimiz oyunu oynayamadık. İkinci yarı daha iyi oynayacağımızı düşündük ama yine istediklerimizi yapamadık. Penaltı biraz ağırdı, o bizi etkiledi. 3-2'den sonra etkili olduk" diye konuştu.

‘TALİHSİZ AÇIKLAMA’

Fuat Buruk, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın Bursaspor'un ve teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun istekli olduğu yönündeki ifadeleri konusunda, "Talihsiz açıklama. Tabii istekli olacağız. Biz her rakibi yenmek için oynuyoruz. Avrupa hedefimiz var." ifadelerini kullandı.

(CNN Türk)

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2016, 10:08
YORUM EKLE