Saadet Partisi'nin aday listesi

1 Kasım’da yapılacak genel seçimlerde AKP’yle ittifak konusunda istişare halinde olduğu konuşulan Saadet Partisi, seçimlere tek başına girme kararı aldı. Partinin Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ milletvekili aday listelerini YSK'ya teslim etti.

Saadet Partisi'nin il il milletvekili listesi şöyle:

ADANA 1 MEHMET ÇELEBİ KEYHIDIR

ADANA 2 HÜSEYİN TOPRAK

ADANA 3 CAFER SÜRÜCÜ

ADANA 4 FİKRET ÇAN

ADANA 5 MEHMET EMİN ADIGÜZEL

ADANA 6 HAMZA ÇALIŞKAN

ADANA 7 CUMA ŞAHİN

ADANA 8 AYŞE TOPAL

ADANA 9 İBRAHİM ÖNCÜ

ADANA 10 MUSA AKTAŞ

ADANA 11 MUSTAFA ÇEKİLARIZ

ADANA 12 AHMET BEYAZ

ADANA 13 HAKAN BALCI

ADANA 14 HUZEYFE TURUNÇ

**

ADIYAMAN 1 MEHMET FATİH ÇİÇEK

ADIYAMAN 2 RAMAZAN ÖZBEY

ADIYAMAN 3 İSHAK YILMAZ

ADIYAMAN 4 İSMAİL KÜÇÜKARSLAN

ADIYAMAN 5 MUAHMMED KORKMAZ

 **

AFYONKARAHİSAR 1 SAFA ŞENEL

AFYONKARAHİSAR 2 YAŞAR KARAKAYA

AFYONKARAHİSAR 3 HALİT KUŞ

AFYONKARAHİSAR 4 MUSTAFA TAŞKAPI

AFYONKARAHİSAR 5 HASAN HÜSEYİN UĞURLU

 **

AĞRI 1 ALİ DÜĞDÜ

AĞRI 2 YUSUF AYA

AĞRI 3 ŞAHİN ÖZDEMİR

AĞRI 4 BÜNYAMİN ÖNAL

 **

AMASYA 1 NOĞMAN YÜKSEL

AMASYA 2 LEVENT ŞENOL

AMASYA 3 MURAT DANIŞKAN

 **

ANKARA 1 MESUT DOĞAN

ANKARA 2 SAMET SAMİ TEMEL

ANKARA 3 MEHMET NEDİM ASLAN

ANKARA 4 SABRİ BAYRAKTAR

ANKARA 5 FATİH BEYAZIT

ANKARA 6 BURHAN KIRMAN

ANKARA 7 HALİS BAL

ANKARA 8 MUHAMMET İKBAL YILDIZ

ANKARA 9 EMRAH HACIOĞLU

ANKARA 10 FUAT KORKMAZ

ANKARA 11 HAMİT SERDAR YILMAZ

ANKARA 12 ABDULLAH AYDIN DEMİR

ANKARA 13 CENGİZ ZEYREK

ANKARA 14 OSMAN NURİ SEÇİLMİŞ

ANKARA 15 AYÇA MERVE DOĞAN

ANKARA 16 ZİYA İNCE

ANKARA 17 ABDULLAH DEMİRDAĞ

ANKARA 18 BÜLENT HÜSEYİN ÖZÇELİK

*

ANKARA 1 İLYAS TONGÜÇ

ANKARA 2 SALİH AKYÜZ

ANKARA 3 HASAN YAŞAR

ANKARA 4 ALİ EVİRGEN

ANKARA 5 MUSTAFA BAŞPEHLİVAN

ANKARA 6 MEHMET EMİN EROL

ANKARA 7 FARUK BELCİ

ANKARA 8 HÜSEYİN RECEP AKEKMEK

ANKARA 9 FATİH FANİ

ANKARA 10 DAVUT AÇIKGÖZ

ANKARA 11 REMZİ ALPDÜNDAR

ANKARA 12 MUZAFFER SAYDAN

ANKARA 13 ENVER KUTLU

ANKARA 14 İBRAHİM KARAYILAN

**

ANTALYA 1 SÜLEYMAN BURGAN

ANTALYA 2 HÜSEYİN SARICA

ANTALYA 3 MEHMET İSLAMOĞLU

ANTALYA 4 AYTUR ÇETECİ

ANTALYA 5 MUHAMMED ABDULLAH YILMAZ

ANTALYA 6 İLHAMİ DEMİREL

ANTALYA 7 FUAT KASARCIOĞLU

ANTALYA 8 HÜSNÜ UYSAL

ANTALYA 9 METİN KANDEMİR

ANTALYA 10 ERGÜN EREN

ANTALYA 11 YUSUF HATİP

ANTALYA 12 KADİR YILDIRIM

ANTALYA 13 ÖZDEN YORULMAZ

ANTALYA 14 MEHMET AKBURAK

**

ARTVİN 1 GÜLTEKİN SOYDAN

ARTVİN 2 METİN SAYAR

 

**

AYDIN 1 ŞERAFETTİN KILIÇ

AYDIN 2 İSA YOLDAŞ

AYDIN 3 MEHMET PEÇEN

AYDIN 4 MESUT DAĞ

AYDIN 5 KAMİL KAVAKLIOĞLU

AYDIN 6 İHSAN DEMİR

AYDIN 7 YASİN SARIKAYA

**

BALIKESİR 1 ÖMER TAŞKIN

BALIKESİR 2 MEHMET ÖNAL

BALIKESİR 3 AHMET BALABAN

BALIKESİR 4 BASRİ DURNA

BALIKESİR 5 SÜLEYMAN DEMİR

BALIKESİR 6 AHMET PINAR

BALIKESİR 7 MEHMET TABAN

BALIKESİR 8 İBRAHİM HIDIR

**

BİLECİK 1 MEVLÜT ÖZDEMİR

BİLECİK 2 NUREDDİN ŞİRİN

**

BİNGÖL 1 SÜLEYMAN AYTUNÇ

BİNGÖL 2 ABDULKADİR BEKTAŞ

BİNGÖL 3 MEHDİ ARMAĞAN

**

BİTLİS 1 RESUL DENİZ

BİTLİS 2 DOĞAN USLU

BİTLİS 3 KADİR ÖZTONGA

**

BOLU 1 VEYSEL ÇETİNKAYA

BOLU 2 MUZAFFER BOYACI

BOLU 3 GÖKHAN YILMAZ

**

BURDUR 1 MUSTAFA DÜZGÜN

BURDUR 2 ABDURRAHMAN TURAN

BURDUR 3 MEHMET ATİLE

**

BURSA 1 SELİM SAİT TERZİOĞLU

BURSA 2 GÖKHAN GERÇEK

BURSA 3 ÖZGÜR ÖZTÜRK

BURSA 4 METİN ÇORAKLIK

BURSA 5 ABDULLAH KOCAMAZ

BURSA 6 HAMZA AYGÜN

BURSA 7 BURAK ÇELİK

BURSA 8 EMİN AKBULUT

BURSA 9 KERİM BULUT

BURSA 10 TUBA DENİZ

BURSA 11 CENGİZ ARSLAN

BURSA 12 HASAN EROĞLU

BURSA 13 CUMA YIDIRAK

BURSA 14 SEDAT ÖZMEN

BURSA 15 FAHRETTİN BAYRAKTAR

BURSA 16 HARUN RAŞİT ARAKIZ

BURSA 17 ERDOĞAN AYDIN

BURSA 18 HASAN ARSLAN

**

ÇANAKKALE 1 ŞABAN SARI

ÇANAKKALE 2 ALİ ALGÜL

ÇANAKKALE 3 GÜNGÖR KARA

ÇANAKKALE 4 YUSUF HURŞİTOĞULLARI

ÇANKIRI 1 ÖMER UZUN

ÇANKIRI 2 MUSTAFA ÇULHA

**

ÇORUM 1 ADNAN CIDIK

ÇORUM 2 MEHMET DURMAZ

ÇORUM 3 BAKİ ERGÜN

ÇORUM 4 MUSTAFA BULUT

**

DENİZLİ 1 MUSTAFA SEZER

DENİZLİ 2 KAMİL SELÇUK

DENİZLİ 3 HALİL İBRAHİM ERİM

DENİZLİ 4 MEHMET ARIKAN

DENİZLİ 5 ŞİNASİ SEVİL

DENİZLİ 6 HÜSEYİN UĞURLU

DENİZLİ 7 ALİ KÜÇÜK

**

DİYARBAKIR 1 FESİH BOZAN

DİYARBAKIR 2 MAHMUT ALTUN

DİYARBAKIR 3 MUHAMMET MUHYETTİN KAYA

DİYARBAKIR 4 SAİT TUTUŞ

DİYARBAKIR 5 YUNUS YILDIRIM

DİYARBAKIR 6 MEHMET REŞİT ERTEKİN

DİYARBAKIR 7 YUSUF YILDIRIM

DİYARBAKIR 8 FESİH ATAŞ

DİYARBAKIR 9 ABDULAZİZ ŞAM

DİYARBAKIR 10 FAHRİ KIZILEL

DİYARBAKIR 11 RAMAZAN ÇAKAR

**

EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN

EDİRNE 2 AYHAN ÖZKAN

EDİRNE 3 SEÇKİN ÖZTÜRK

**

ELAZIĞ 1 BEKİR KILIÇ

ELAZIĞ 2 İBRAHİM ÖCAL

ELAZIĞ 3 HÜSEYİN ÖZKAN

ELAZIĞ 4 DURSUN GÖK

**

ERZİNCAN 1 BEKİR GÜZEL

ERZİNCAN 2 ALİ CEBECİ

**

ERZURUM 1 FAİK ÇALIK

ERZURUM 2 ABUBEKİR COŞKUN

ERZURUM 3 KUTBETTİN ÖZEL

ERZURUM 4 BAYRAM ÖZTÜRK

ERZURUM 5 MUHAMMET HANİFİ ARSLAN

ERZURUM 6 TAYFUN HAZAR ARAS

**

ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL

ESKİŞEHİR 2 NAZİF AYAZ

ESKİŞEHİR 3 MUHAMMED GÜNEY

ESKİŞEHİR 4 MUHAMMED ALİ KÖSE

ESKİŞEHİR 5 YASİN YENTÜRK

ESKİŞEHİR 6 MURAT KAVAK

**

GAZİANTEP 1 AHMET NECATİ ÜLKER

GAZİANTEP 2 AHMET DURDU

GAZİANTEP 3 ATİLLA AKBULUT

GAZİANTEP 4 AHMET KURBAN

GAZİANTEP 5 MUSTAFA İSLAM

GAZİANTEP 6 OĞUZ ÇAPAN

GAZİANTEP 7 MEHMET HAYRİ GÖREN

GAZİANTEP 8 EYÜP KILIÇ

GAZİANTEP 9 İBRAHİM HALİL BAHÇECİOĞLU

GAZİANTEP 10 MEHMET METİN TAŞKIN

GAZİANTEP 11 YUNUS BİŞKİN

GAZİANTEP 12 ÖMER KARAKAYA

**

GİRESUN 1 BEKİR DEMİRKAYA

GİRESUN 2 CEVAT GÜNDOĞDU

GİRESUN 3 BİROL DİZDAR

GİRESUN 4 ŞEREF KÖÇEK

**

GÜMÜŞHANE 1 CELALETTİN KARAKOÇ

GÜMÜŞHANE 2 ŞİNASİ ŞENOL KAHRAMAN

**

HAKKARİ 1 MEHMET ŞAKİR KADIOĞLU

HAKKARİ 2 İLHAMİ UÇAN

HAKKARİ 3 MEHMET CİHAN TERZİOĞLU

**

HATAY 1 NECMETTİN ÇALIŞKAN

HATAY 2 HALİL ÇELİK

HATAY 3 YAŞAR NARLI

HATAY 4 ATİLLA EROL

HATAY 5 YUSUF ÇİÇEK

HATAY 6 FAHRİ SERDAR OZAL

HATAY 7 RAMAZAN ÖKSÜZ

HATAY 8 ABDULHADİ BÜK

HATAY 9 YUNUS MULLAOĞLU

HATAY 10 MEHMET AYDOĞAN

**

ISPARTA 1 CEVAT GENCAY

ISPARTA 2 KENAN BÜYÜKLEBLEBİ

ISPARTA 3 HÜSEYİN YILDIZHAN

ISPARTA 4 İBRAHİM ATEŞ

**

MERSİN 1 FATİH YENEN

MERSİN 2 BEKİR AYDIN

MERSİN 3 MEHMET POLAT

MERSİN 4 REMZİ YİĞİTALP

MERSİN 5 KENAN YÜKSEKDAĞ

MERSİN 6 SEVİM ASLAN

MERSİN 7 MUHAMMET AKTAŞ

MERSİN 8 MEHMET ÇAKMAK

MERSİN 9 İBRAHİM BAZ

MERSİN 10 ÖMER KOCA

MERSİN 11 MUZAFFER TAY

**

İSTANBUL 1 MUSTAFA KAMALAK

İSTANBUL 2 YILMAZ BAYAT

İSTANBUL 3 ABDULLAH SEVİM

İSTANBUL 4 DİCLE ŞİT

İSTANBUL 5 ALİ HAYDAR HAKSAL

İSTANBUL 6 AHMET ADNAN TÜZÜN

İSTANBUL 7 SELAHATTİN ACAROĞLU

İSTANBUL 8 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU

İSTANBUL 9 YASİN KADIOĞLU

İSTANBUL 10 YUSUF YÜKSEL

İSTANBUL 11 RECEP YILMAZ

İSTANBUL 12 ADEM BOZ

İSTANBUL 13 AYSUN BAYRAKTAR

İSTANBUL 14 EFRAİL OZAN

İSTANBUL 15 ŞEREF KAÇMAZ

İSTANBUL 16 MUHAMMET FETHULLAH BÜLBÜL

İSTANBUL 17 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU

İSTANBUL 18 MUHAMMET DUMAN

İSTANBUL 19 MEHMET BALOĞLU

İSTANBUL 20 MEHMET HİKMET ERGÜR

İSTANBUL 21 MEHMET HAMDEMİRCİ

İSTANBUL 22 GONCANUR ASLAN

İSTANBUL 23 İRFAN DURGUT

İSTANBUL 24 RESUL KILIÇ

İSTANBUL 25 AHMET BARAN

İSTANBUL 26 DİLAVER KOÇAR

İSTANBUL 27 REŞİT KIZILAY

İSTANBUL 28 ABDULHALİM MEŞE

İSTANBUL 29

İSTANBUL 30 FERDETTİN EKŞİ

İSTANBUL 31 MURAT ACAR

*

İSTANBUL 1 BİROL AYDIN

İSTANBUL 2 LÜTFİ KİBİROĞLU

İSTANBUL 3 MUSTAFA KAYA

İSTANBUL 4 FATMA NEVİN GÖKÇE

İSTANBUL 5 TUĞRUL YALÇINKAYA

İSTANBUL 6 BİLAL AY

İSTANBUL 7 ZEYNEL KESKİN

İSTANBUL 8 ADNAN ÖKSÜZ

İSTANBUL 9 MUSTAFA KUPİK

İSTANBUL 10

İSTANBUL 11 İSMAİL ACAR

İSTANBUL 12 MUSTAFA YAMAN

İSTANBUL 13 YASEMİN BİLNUR ERENCİ

İSTANBUL 14 İSLAM İNCE

İSTANBUL 15 ÖZGÜR ATAK

İSTANBUL 16 HASAN ÇELİK

İSTANBUL 17 ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

İSTANBUL 18 KEMAL YILMAZ

İSTANBUL 19 ADEM AKBULUT

İSTANBUL 20 İLKER ÇİFTÇİ

İSTANBUL 21 MEHMET FATİH AKYÜZLÜ

İSTANBUL 22 SELİM BAŞPINAR

İSTANBUL 23 DURSUN BULUT

İSTANBUL 24 LEVENT ÇOTUK

İSTANBUL 25 FATİH KANLI

İSTANBUL 26 YAVUZ KÜÇÜK

 *

İSTANBUL 1 SADRETTİN KARADUMAN

İSTANBUL 2 ALİ İHSAN GÜNDOĞDU

İSTANBUL 3 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK

İSTANBUL 4 BÜLENT KAYA

İSTANBUL 5 ARSLAN ATEŞ

İSTANBUL 6 ABDULKADİR ÇELEBİ

İSTANBUL 7 ABDULLAH AKÇAY

İSTANBUL 8 EBRAR BEZCİ

İSTANBUL 9 İBRAHİM YILDIZ

İSTANBUL 10 KÖKSAL ŞENEL

İSTANBUL 11 ŞAKİR ŞAHİN

İSTANBUL 12 MESUT ÖZLEM

İSTANBUL 13 EMİNE ÖZTÜRK

İSTANBUL 14 LOĞMAN TAŞ

İSTANBUL 15 MESUDE DÖNMEZ

İSTANBUL 16 YAVUZ MACİT

İSTANBUL 17 FERHAT AKSU

İSTANBUL 18 SELÇUK BAŞ

İSTANBUL 19 YUSUF GÜŞEN

İSTANBUL 20 NEŞET ÇELİK

İSTANBUL 21 TUNCER KOĞA

İSTANBUL 22 YAŞAR AVCI

İSTANBUL 23 MUSTAFA KOCABEY

İSTANBUL 24 ENDER ESİNER

İSTANBUL 25 ERDAL YILMAZ

İSTANBUL 26 ADNAN ŞAHİN

İSTANBUL 27

İSTANBUL 28 YAŞAR ÇERİBAŞ

İSTANBUL 29 CANER BİTİŞ

İSTANBUL 30 AHMET AKIN

İSTANBUL 31

**

İZMİR 1 MEHMET ZİYATTİN TOKAR

İZMİR 2 KAMİL BİLGİLİ

İZMİR 3 CEMAL ARIKAN

İZMİR 4 BAYRAM AKGÜN

İZMİR 5 MÜMİN BAŞTÜRK

İZMİR 6 MEHMET İNTAŞ

İZMİR 7 ALİ SABANCI

İZMİR 8 MUSTAFA ERDURAN

İZMİR 9 HALİL YALÇINKAYA

İZMİR 10 MEHMET BOZBEY

İZMİR 11 NAZİLE ŞANAL

İZMİR 12 MEHMET ALPAT

İZMİR 13 HAMZA DEMİR

İZMİR 1 BAYRAM SAKARTEPE

İZMİR 2 VEDAT KOLUKISA

İZMİR 3 ORHAN YILDIRIM

İZMİR 4 SUNA CANITEZ

İZMİR 5 İBRAHİM ORAKÇI

İZMİR 6 ZEKİ KAYA

İZMİR 7 KAMİL DEMİREL

İZMİR 8 MENDERES BOZKURT

İZMİR 9 MEHMET EKMEN

İZMİR 10 MUSTAFA İNAN

İZMİR 11 MUHSİN GİRCUDE

İZMİR 12 İMDAT SEDAT FİDAN

İZMİR 13 MUSTAFA KULAKLI

**

KARS 1 PİYAMİ AKSU

KARS 2 MEVLÜT AYÇİÇEK

KARS 3 SELAMİ ALTUN

 **

KASTAMONU 1 TEVFİK DAĞ

KASTAMONU 2 ERTUĞRUL KÖSE

KASTAMONU 3 İLYAS AK

 **

KAYSERİ 1 MAHMUT ARIKAN

KAYSERİ 2 FATİH AYDIN

KAYSERİ 3 MÜKREMİN ÇUHADAR

KAYSERİ 4 İSMAİL ÇELEBİ

KAYSERİ 5 ALİ DURMUŞÇELEBİ

KAYSERİ 6 AHMET FATİH KARAMAN

KAYSERİ 7 İBRAHİM BIYIKLIOĞLU

KAYSERİ 8 AHMET ULUSOY

KAYSERİ 9 YASİN SARIKAYA

**

KIRKLARELİ 1 GÜNER AYDIN

KIRKLARELİ 2 DİLEK YENEN

KIRKLARELİ 3 SALİH MEHMET AYDIN

 **

KIRŞEHİR 1 MUSA BÜLBÜL

KIRŞEHİR 2 YILMAZ BEKLEVİÇ

**

KOCAELİ 1 NURETTİN ÇELİK

KOCAELİ 2 AHMET ÖZEN

KOCAELİ 3 RECEP SARIDOĞAN

KOCAELİ 4 ALAATTİN ÇAKMAK

KOCAELİ 5 EMİNE YILDIRIM

KOCAELİ 6 HALİL KAYIN

KOCAELİ 7 YUSUF AKSU

KOCAELİ 8 İBRAHİM AKGÜNDÜZ

KOCAELİ 9 FATİH POLAT

KOCAELİ 10 ŞAFAK YAMAK

KOCAELİ 11 VOLKAN GEMİKSİZ

**

KONYA 1 TACETTİN ÇETİNKAYA

KONYA 2 HASAN HÜSEYİN ÖZ

KONYA 3 MUSTAFA DERBENTLİ

KONYA 4 İSMAİL AYDİLEK

KONYA 5 ŞUAYİP KOÇAK

KONYA 6 ABDULLAH ALTUNTAŞ

KONYA 7 ALİ GENÇ

KONYA 8 MUSTAFA ACAR

KONYA 9 RAUF BÜYÜKTERMİYECİ

KONYA 10 LÜTFİ ÇELİK

KONYA 11 ADNAN YEŞİLYURT

KONYA 12 AHMET İNOĞLU

KONYA 13 MUHAMMET UZUN

KONYA 14 MİKAİL CEM POLATDAĞ

**

KÜTAHYA 1 HALİL HAMZAOĞLU

KÜTAHYA 2 FATİH BOZAN

KÜTAHYA 3 MEHMET HAMAMCI

KÜTAHYA 4 SALİH YÖRÜR

**

MALATYA 1 OSMAN CUMALİ MARASALI

MALATYA 2 ABUZER GÖĞÜS

MALATYA 3 MUSTAFA SERTKAYA

MALATYA 4 MAHMUT TEMELLİ

MALATYA 5 MEHMET SEDAT VAROL

MALATYA 6 CUMALİ AKÇA

 **

MANİSA 1 CEMİL BAĞCI

MANİSA 2 ADNAN YÜKALAN

MANİSA 3 MUHİTTİN SADAN

MANİSA 4 HÜSEYİN ÇELİK

MANİSA 5 HAKKI KABAKÇIOĞLU

MANİSA 6 ZİNNOR ÖNAL

MANİSA 7 NURETTİN KİLİT

MANİSA 8 ŞEVKET SOYAKER

MANİSA 9 MUSTAFA ERKAN

 **

KAHRAMANMARAŞ 1 EROL TANSEL

KAHRAMANMARAŞ 2 SAMİ POLAT

KAHRAMANMARAŞ 3 AHMET EMİROĞLU

KAHRAMANMARAŞ 4 CİHAT DİNLER

KAHRAMANMARAŞ 5 İSAK KÖR

KAHRAMANMARAŞ 6 MURAT GÜLPAK

KAHRAMANMARAŞ 7 İRFAN ŞİŞMAN

KAHRAMANMARAŞ 8 MEHMET AKDERE

**

MARDİN 1 AHMET İLETMİŞ

MARDİN 2 ABDULLAH ÇELİK

MARDİN 3 ABDULKADİR KILINÇ

MARDİN 4 SABAHATTİN AYDIN

MARDİN 5 MEHMET SERDAL DEMİRTAŞ

MARDİN 6 MEHMET OLCAR

 **

MUĞLA 1 ÖMER ULUDAĞ

MUĞLA 2 HÜSEYİN TÜMENCİ

MUĞLA 3 İLHAN ÖZLER

MUĞLA 4 GÜLFEM OKUR

MUĞLA 5 KEMAL TOSUN

MUĞLA 6 SAYİT AYDIN

 **

MUŞ 1 KENAN KARAGÜZEL

MUŞ 2 KEMAL İNDİÇ

MUŞ 3 AHMET ZEREN

 **

NEVŞEHİR 1 UĞUR KELEŞ

NEVŞEHİR 2 İSMAİL METİN GÜVEN

NEVŞEHİR 3 MERVE IŞIK

 **

NİĞDE 1 NİHAT ALTIPARMAK

NİĞDE 2 MEHTAP YILDIZ

NİĞDE 3 EMİN GÖKSU

 **

ORDU 1 ERKAN TEMİZ

ORDU 2 MUAMMER BİLGİÇ

ORDU 3 ABDULLAH İSTİKBAL

ORDU 4 HALİL CEBECİ

ORDU 5

**

RİZE 1 SAİT EKSİLMEZ

RİZE 2 ŞABAN ALİ DİLSİZ

RİZE 3 MEHMET ARICIOĞLU

 **

SAKARYA 1 EYÜP YILDIRIM

SAKARYA 2 ADNAN GÜÇLÜ

SAKARYA 3 FARUK PARLAK

SAKARYA 4 OĞUZHAN COŞKUN

SAKARYA 5 FİKRET ÖZER

SAKARYA 6 İBRAHİM BİROL ERGÜN

SAKARYA 7 ABDULLAH SATIR

SAMSUN 1 HASAN BAYRAM VAR

SAMSUN 2 SÜLEYMAN KARAGÖZ

SAMSUN 3 ALİ OKUTAN

SAMSUN 4 HASAN ÖZTÜRK

SAMSUN 5 İLKER SILIV

SAMSUN 6 İBRAHİM GÜMÜŞOĞLU

SAMSUN 7 AHMET KESER

SAMSUN 8 SAFFET ERGİN

SAMSUN 9 TANER ALTUNGEYİK

 **

SİİRT 1 ABDULLAH BİLGİLİ

SİİRT 2 MUSTAFA AKÇELİK

SİİRT 3 BARIŞ ÖZCAN

 **

SİNOP 1 HÜSEYİN CAVİT ÜÇÜNCÜOĞLU

SİNOP 2 KAMİL EFE

 **

SİVAS 1 DURSUN COŞAR

SİVAS 2 SABAHATTİN TOKGÖZ

SİVAS 3 ÜZEYİR MARAŞLI

SİVAS 4 MEHTAP AYDOĞDU

SİVAS 5 MEHMET ÖZTÜRK

**

TEKİRDAĞ 1 MURAT VAKİTÇİ

TEKİRDAĞ 2 HALİL NURULLAH AKINCI

TEKİRDAĞ 3 MUSTAFA ÖZKAN

TEKİRDAĞ 4 AHMET KARABACAK

TEKİRDAĞ 5 ENES KİREMİTÇİ

TEKİRDAĞ 6 YALÇIN TUNÇ

 **

TOKAT  1 NİZAMETTİN AYDIN

TOKAT  2 RECAİ DEMİRYÜREK

TOKAT  3 SADİ ARHAN

TOKAT  4 MEHMET ŞAHİN

TOKAT  5 NİHAT UTAŞ

**

TRABZON 1 DURSUN ALİ DÜZENLİ

TRABZON 2 SELÇUK ÖZDERYA

TRABZON 3 MUSTAFA YILMAZ

TRABZON 4 HİDAYET KOBYA

TRABZON 5 GÖKMEN KADI

TRABZON 6 MEHMET KOÇ

**

TUNCELİ 1 MUHAMMET NEDİM SADAK

TUNCELİ 2 FETİ KAYA

 **

ŞANLIURFA 1 OSMAN YILDIRIM

ŞANLIURFA 2 YASİN KURT

ŞANLIURFA 3 HACI KARADAŞ

ŞANLIURFA 4 İBRAHİM CULFA

ŞANLIURFA 5 ÇİĞDEM BAKIRCI

ŞANLIURFA 6 TARIK ÇINAR

ŞANLIURFA 7 FADIL YAĞLITAŞ

ŞANLIURFA 8 MEHMET BAHRİOĞULLARI

ŞANLIURFA 9 ALİ KAYA

ŞANLIURFA 10 YILMAZ BAKİ

ŞANLIURFA 11 VEDAT KEŞKÜS

ŞANLIURFA 12 ALİ ÖZEL

 **

UŞAK 1 İBRAHİM DAĞGEZEN

UŞAK 2 HİLMİ ÖZGÜL

UŞAK 3 UĞUR TUNABOYLU

 **

VAN 1 FETHULLAH ERBAŞ

VAN 2 ŞAHİN YAĞAR

VAN 3 MEHMET ŞİRİN CENGİZ

VAN 4 ZEYNEP KONAK

VAN 5 SUAT KELEŞ

VAN 6 SİYABENT POLAT

VAN 7 AYŞE AKSONA

VAN 8 MUSTAFA TERİM

 **

YOZGAT 1 MUSTAFA CANBOLAT

YOZGAT 2 ALİ RIZA SUNGUR

YOZGAT 3 EKREM DEMİREL

YOZGAT 4 HÜSNÜ ZEKİ

 **

ZONGULDAK 1 YUSUF ÇETİN

ZONGULDAK 2 SALİH DÖNMEZ

ZONGULDAK 3 SEYFETTİN AYDEMİR

ZONGULDAK 4 SAMET GÜNGÖR

ZONGULDAK 5 MEHMET ULU

 **

AKSARAY 1 LEVENT SERDAR ŞAHİN

AKSARAY 2 MEHMET SOLAK

AKSARAY 3 METİN ÇITAK

 **

BAYBURT 1 ŞİNASİ BAŞARAN

BAYBURT 2 ABDULMECİT BEKMEZCİ

 **

KARAMAN 1 ALİ ÇİFTÇİ

KARAMAN 2 HÜSEYİN ÇOBAN

**

KIRIKKALE 1 FARUK VURGUN

KIRIKKALE 2 SELAMİ ÇAKIR

KIRIKKALE 3 MÜİN YILDIZ

 

**

BATMAN 1 MEHMET FIRAT

BATMAN 2 İBRAHİM GÜNEŞ

BATMAN 3 İSMAİL KARTAL

BATMAN 4 MUHAMMED GİDİCİ

 **

ŞIRNAK 1 HÜSAMETTİN DUMAN

ŞIRNAK 2 ZEKİ BEGİŞ

ŞIRNAK 3 SAMET KILIÇ

ŞIRNAK 4 MUSTAFA SÜLEYMAN AYAZ

 **

BARTIN 1 ÜNAL YURTBAY

BARTIN 2 SELAMİ ÜNSAL

**

ARDAHAN 1 MÜCAHİT KAYA

ARDAHAN 2 ABUBEKİR AKYÜZ

**

IĞDIR 1 BAYRAM ÇETİNKAYA

IĞDIR 2 ÇAĞRI KESKİN

**

YALOVA 1 MUSTAFA BALTA

YALOVA 2 DOĞAN DOĞRU

**

KARABÜK 1 ADNAN YILDIRIM

KARABÜK 2 AZİZ GÜNDOĞDU

 **

KİLİS 1 ŞERİF KARAKURT

KİLİS 2 MEHMET SALİH ÖZOĞUZ

 **

OSMANİYE 1 ORHAN ÇELİK

OSMANİYE 2 MEHMET ALİ KAYA

OSMANİYE 3 ÖKKEŞ DAĞLI

OSMANİYE 4 ŞEYH İMAM ALTUNPAK

 **

DÜZCE 1 BİRKAN MERTOL

DÜZCE 2 MUSTAFA ZORLU

DÜZCE 3 BAHADIR KIBRIS

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.