MHP'li vekilden, 'Siz g.t kılısınız' tweeti

Seviyesizlik diz boyu...

MHP'li vekilden, 'Siz g.t kılısınız' tweeti

MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak'ın tweet'i ortalığı karıştırdı...

MHP Aydın Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Ali Uzunrımak’ın, kendisini eleştirenlere yönelik "Siz g…. kılısınız yaaa" yazılı tweet’i tepki çekti. Vekil Uzunırmak, Tweet’in sahte hesap sahiplerinden biri tarafından yazıldığını iddia etti.

'GÖZ KILI DEMEK NEDEN AYIP OLUYOR?'

TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak’ın, sanal alemde kendisine eleştirenlere Twitter’dan "Siz g… kılısınız yaaa" diye cevap vermesi tepki çekti.

Ardından "Birine göz kılı demek neden ayıp oluyor?" tweet’i atan Uzunırmak, tepkileri hafifletmeye çalıştı. Bunun üzerine bir Twitter kullanıcısı "O halde bizim de size o…çocuğu dememiz sizi rahatsız etmez di mi? Malum ülkücüsünüz, Osmanlı çocuğu olmak rahatsız etmez" diye cevap verdi.

'O... ÇOCUĞU' YAZANI MUHATAP ALMIYORUM

Twitter’da ##EdepsizMHPVekiliAliUzunırmakÖzürDile## isminde hastag açıldı.

Eleştirilere yanıt veren Ali Uzunırmak, sanal alemde sahte bir sürü hesap açıldığını anlatırken, "Orada yazılanları dikkate almamaya çalışıyorum. Bazı yazdıklarım bütün AKP seçmenine mal edilmeye çalışılıyor. Söylemlerimde bütün bir kesime hedef almam düşünülemez. Feyk (sahte) hesaplar açılıp bir sürü şeyler yazılıyor. O.. çocuğunu yazanı da muhatap almıyorum. Onun kalitesini gösterir" dedi. (gazeteport)

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2014, 14:31
YORUM EKLE