Sevilay Yükselir'den Şafak Pavey özrü

Şafak Pavey hakkında ağzına geleni söylemişti...

Sevilay Yükselir'den Şafak Pavey özrü

Şafak Pavey’in türbanlı vekillerin Meclis’e geldikleri gün yaptığı konuşmayla ilgili çok tartışılan bir tweet atan Sabah gazetsi yazarı Seviley Yükselir, bugünkü köşe yazısında ilginç bir hamle yaparak Pavey’den tekrar özür diledi. 

Pazar günkü yazsında “Bu konu burada bitmez! salıya, o gün de bitmezse çarşambaya devam edeceğim ve Şafak Pavey'in yalanlar üzerinden geliştirdiği politikasının maskesini düşüreceğim. Ve öyle belgeler, fotoğraflar koyacağım ki bütün Türkiye bir gerçeği görüp neyin ne olduğunu çok iyi anlayacak!” diyen Yükselir’in beklenmedik özür yazısı sosyal medyada da yeni bir tartışma başlattı.

Sevilay Yükseli’in bugünkü yazısı: 

Bir fikir tartışmasına asla karıştırılmaması gereken bir söylentiyi boş bulunup dillendirdiğim için insani açıdan büyük bir azap içindeyim. Ve bu yüzden de çıktığım yolda aslında tek amacımın Şafak Pavey'in siyasi duruşunu eleştirmek olduğunu ispat etmek adına atacağım her adımın beni daha çok yaralayacağını fark ettim. Şunu gördüm ki iki gündür; ne kadar hakikatli, ne kadar hakkaniyetli olsam da, bir gaflete düşüp attığım o tweet Pavey ve onun siyasi duruşu ile ilgili yazacağım her satırı önyargıya mahkûm kılacak. Daha önce de dilemiştim kendisinden. Bir kez daha özür diliyorum. Evet. Ben büyük bir hata yaptım. Korkunç bir yanlışa imza attım. Bana yakışan bu yanlışı düzeltmek adına bir süre susmaktır bu konuda. Kalben yazdığım bu satırları kalp gözüyle okuyan herkesin beni anlayacağını ve affedeceğini umarak meseleyi burada noktalıyorum.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2013, 11:38
YORUM EKLE