Nejat İşler: Erken ölmek gibi bir niyetim yok

Nejat İşler'den hastalık açıklaması...

 Nejat İşler: Erken ölmek gibi bir niyetim yok

Karaciğerinin iflas ettiği iddia edilen oyuncu Nejat İşler, sonunda sessizliğini bozdu: "Karaciğerim iflas etmedi. Sedef hastalığım arttı. Tedavim devam ediyor, ilaçlarımı alıyorum. Tedaviyi reddetmek, erken ölmek gibi niyetim yok" dedi.

Geçen günlerde Nejat İşler'in karaciğerinin iflas ettiği ve oyuncunun tedaviyi reddettiğine dair haberler çıkmış; İşler'in rol aldığı 'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' filminin galasına katılmaması da iddiaları güçlendirmişti.

Nejat İşler, rol aldığı diziyi bu sezon bırakmıştı. Gerekçe olarak da "Stres ve sıkıntı altındayım. Sedef hastalığım arttı. Kendimi iyi hissetmiyorum" demişti.

İşler'in karaciğerinin iflas ettiği, 41 yaşındaki oyuncunun tedaviyi reddettiği "Öleceksem genç öleyim, cesedim yakışıklı olsun" şeklinde bir espri yaptığı iddia edilmişti.

"TEDAVİM SÜRÜYOR, ÖLMEK GİBİ NİYETİM YOK"

Bodrum Gümüşlük'teki evinde dinlenen oyuncu, "Karaciğerim iflas etmedi. Yorgunluk ve bitkinlik var. Sedef hastalığım da arttı. Tedavim İstanbul'da devam ediyor. Doktora düzenli görünüyorum, ilaçlarımı alıyorum. Tedaviyi reddetmek, erken ölmek gibi niyetim yok" dedi. (Posta)

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2013, 16:53
YORUM EKLE