09 Mart 2015 Pazartesi 11:07
'Acı Tatlı Kadın Gösterisi' Kadınlar Günü'nde sahnedeydi

Kadın Haklarını, Kadına Yönelik Şiddet ve Cinayetleri temel alan, Danışman/Yazar Aret Vartanyan ve Oyuncu Levent Özdilek’in Dünya Kadınlar Günü’nde sergilediği acı tatlı kadın gösterisi büyük ilgi gördü.

Aret Vartanyan ve Levent Özdilek’in, tiyatro ve sanatın farklı disiplinleri ile kişisel dönüşüm olgusunu birleştirerek sahneye taşıdıkları “Acı Tatlı Kadın” gösterisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Cihangir Bo Sahne’de gerçekleşti.

Kadın erkek izleyen herkes tarafından yoğun ilgi gören “Acı Tatlı Kadın” gösterisinde, ezilen, yok sayılan, baskı altında kalan tüm kadınlar için herkes tek ses, tek yürek oldu. Özgecan’ın aile avukatları İsmail Demirci ve Efkan Polat’ın da katıldığı gösteride, konuşulmayanlar konuşuldu, paylaşılmayanlar paylaşıldı.

“Acı Tatlı Aşk” ile başlayan ve Dünya Kadınlar Günü’nde “Acı Tatlı Kadın” konseptiyle devam eden gösteri, yıl boyunca farklı konu başlıklarıyla pek çok ilde izleyicileriyle buluşmaya devam edecek. Görsel direktörlüğünü Mehmet Turgut’un üstlendiği, “Acı Tatlı’nın” biletlerine www.biletix.com’dan ulaşabilirsiniz.

ARET VARTANYAN & YAŞAM ATÖLYESİ

Kitapları ve Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi ile milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan, ilk kitabını 2008 yılında yayımlandı ve 5 yılda 257 bin katılımcısı ve 1.2 milyon üyesiyle Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi olan Yaşam Atölyesi’ni kurdu.

Okurlarıyla hayata dair bir sohbet olan ’Sen ve Ben’, İstanbul ekseninde insanı, yaşamı irdeleyen ve farklılıklarla bir arada yaşamanın romanı ’Bir Nefes İstanbul’, bir bedende kaç kişi yaşadığımızı ve hayatın içindeki rollerimizi kadın ve erkek olgularıyla sorgulayan ’Bin Yüz Bir İnsan’, on binlerce danışanı ile gerçekleştirdiği çalışmaları kendi yaklaşımları ile birleştirerek yaşamın farklı kulvarlarına ışık tutan ’Gerçekten Yaşıyor Musun?’ ve aşkı yeniden tanımlayan, bildiğiniz aşkı unutun diyen ’Çırılçıplak Aşk’ ile bir milyondan fazla okura ulaştı.

Yaşam Atölyesi, 2008’de kurulduktan sonra kısa sürede yüzbinlerce insana ulaştı. Beyoğlu Mısır Apartmanı ve Acarkent atölyelerinin dışında 2012 yılında Amsterdam atölyesini kuran Yaşam Atölyesi, gelecek ay Milano atölyesini de hizmete açıyor. 2013 yılında tescillenerek Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi’ne dönüşen Yaşam Atölyesi, AVCT markası altında kurulan ayrı bir yapıyla Türkiye’nin önde gelen kurum ve markalarına kurumsal eğitimler sunuyor.

http://www.aretvartanyan.com/

http://yasamatolyesi.com/

Son Güncelleme: 09.03.2015 11:09
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.