Şiddete uğrayan kadın kocasını öldürdü: 'Hep erkekler mi öldürecek?'

Kendisine şiddet uygulayan eşi Recep Ö.'yü öldürmek zorunda kalan Semra Ö., adliye girişinde, "Hep erkekler mi öldürecek? O beni öldürecekti ben öldürdüm" dedi

Şiddete uğrayan kadın kocasını öldürdü: 'Hep erkekler mi öldürecek?'
Ordu'nun Altınordu ilçesine bağlı Eskipazar Mahallesi yaşayan Semra Ö. (65), kendisine şiddet uygulayan eşi Recep Ö.'yü (75) öldürmek zorunda kaldı. 

DİHA’nın haberine göre; aralarında sürekli tartışma yaşayan Semra Ö. ile Recep Ö. dün yine münakaşa etti. Tartışmanın büyümesi üzerine kendisine saldıran Semra Ö., cam sürahi ile Recep Ö.'nün kafasına vurdu ve ardından bıçakladı. 

İhbar üzerine Ordu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Recep Ö. yaşamını yitirdi. Cenaze otopsi işlemleri için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Semra Ö. ve kızı Tellanur Ö. ise gözaltına alındı. 

“HEP ERKEKLER Mİ ÖLDÜRECEK?”

Jandarma Karakolu'ndaki ifadesinin ardından adliyeye getirilen Semra Ö., gazetecilerin "Eşinizi neden öldürdünüz, pişman mısınız?" sorusu üzerine kelepçeli ellerini havaya kaldırarak, "Hep erkekler mi öldürecek? Bir de karı öldürsün? O beni öldürecekti ben öldürdüm" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 16:11
YORUM EKLE