10 Şubat 2011 Perşembe 15:04
Mustazaf Der, AK Parti önünde eylem yaptı

Mustazaflarla Dayanışma Derneği (Mustazaf Der), son günlerde yapılan operasyonlarda bazı üyelerinin gözaltına alınmasını protesto etmek amacıyla AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı önünde eylem düzenledi.

Mustazaflarla Dayanışma Derneği (Mustazaf Der), son günlerde yapılan operasyonlarda bazı üyelerinin gözaltına alınmasını protesto etmek amacıyla AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı önünde eylem düzenledi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı parti önüne gelen gruba polis izin vermedi. Bunun üzerine grup, parti binasının 50 metre uzağında açıklama yaptı. Mustazaf-Der Yönetim Kurulu üyesi Ömer Çelik, İslami STK'lara yönelik Hizbullah adı altında bir linç kampanyası başlatıldığını savundu. Çelik, "Her ne kadar emniyet Hizbullah operasyonu diye servis etse de yapılanın STK operasyonu olduğu gözler önündedir. Kartel, PKK ve Ergenekon medyası da bu linç ve sindirme kampanyasına destek vermiştir." dedi. Konuşmaların ardından grup bir süre oturma eyleminde bulunduktan sonra sessiz bir şekilde dağıldı.

Haber Aktüel

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.
Avatar
hasan 2011-02-10 17:41:49

Akp İlk defa CHP'nin tuzağına düştü. Doğu Ve güneydoğudaki Tabanını kaybediyor. Bu eylem yapanların hepsi akp ye oy verenlerdi bundan son asla vermezler.AKP Midyata pirince giderken eldeki bulgurdan oldu.