Başbakan ailesinin evrak imha telaşı

Yeni bir iddia daha ortaya atıldı…

Başbakan ailesinin evrak imha telaşı

AKP-Cemaat savaşında bir yandan Gülen Grubu’nun dinleme operasyonları deşifre edilirken bir yandan da Başbakan ve çevresinin yolsuzluk iddiaları sızdırılmaya devam ediliyor.

Yolsuzluk operasyonu ile ilgili olduğunu iddia ettikleri ses kayıtlarını yükleyen Haramzadeler yeni bir ses kaydını internete yükledi.

Haramzadeler kullanıcı adıyla internete yüklenen ses kayıtlarında 17 Aralık sabahı Erdoğan ailesi içinde yaşandığı ileri sürülen evrak imha etme telaşı anlatılıyor.

'Evrak imha etme' görüşmesi olduğu öne sürülen ses kaydında, evrakların imhası için bir 'öğütücü makinesi' alındığı öne sürülüyor.

17 Aralık sabahı Erdoğan'ın 4 çocuğu kendilerine karşı yapılabilecek bir gözaltı operasyonuna karşı tedbir almak amacıyla telaşla hazırlık yapıyor.

Başbakan'ın damadı Berat Albayrak'ın şoförü ailenin tüm özel işlerine koşturuluyor. Evden çıkartılacak paraların transferi ve evrakların imha edilmesiyle görevlendiriliyor. Belgelerin temizlenmesi için Medet Nebi Yanık, Berat Albayrak tarafından acilen öğütücü almak için görevlendiriliyor.

Bu kayıtta, Başbakan'ın kızı Esra Albayrak ve damadı Berat Albayrak'ın sabah erken saatlerde şoförü  Medet Nabi Yanık ile telefon konuşmaları yer alıyor.

Berat Albayrak, evrakları yok etmek için öğütücü almaya yolladığı  Medet Nabi Yanık'a Çin malı almaması konusunda sinirli bir şekilde uyarıda bulunuyor. "Ben şimdi öğütücü aldığımız yerdeyim" diyen Nabi Yanık'a kızıyor acele etmesini söylüyor.

Başbakan Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak ise evdeki evrakların imhasıyla ve paraların kutulanmasıyla bizzat ilgiliyor.

O SES KAYDI BURADA YAYINLANDI

https://www.youtube.com/watch?v=HGvQRfue3ZA

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2014, 11:55
YORUM EKLE