Türkiye’nin en büyük motosiklet mağazası açıldı

Türkiye’nin en büyük motosiklet mağazası açıldı

Motosiklet bir tutku.. Chopper ile, supersport modelleri ile ya da mobilet tarzında motosikletler ile sokaklarda büyük bir keyifle sürüş yapıyoruz. Peki güvenlik konusunda geçer not alır mıyız? Motosiklet kazalarında en büyük risklerden bir tanesi, kazalarda güvenlik donanımları bakımından yetersiz kalmak. Bunun için motosiklet aksesuar kullanımına özen göstermek durumundayız! Motosiklet sürüş keyfinden mahrum kalmadan hayata bağlanmak için yüksek güvenlikli, kaliteli motosiklet kaskları, olası tehlikelerde vücudumuzun bir zarar görmemesi için vücut korumalığı, motosiklet eldiveni, ayakkabısı ve diğer motosiklet aksesuarları çok önem arz ediyor.

Kaliteli motosiklet aksesuarları nerede bulunur?

Motosiklet aksesuarı seçimi yaparken, kaliteden ödün vermemenizi öneriyoruz. İyi bir kask, başınız için olası her türlü darbede sizi korur, iyi bir vücut korumalığı sizi kazalarda hayata bağlar. Motosiklet aksesuarı konusunda Türkiye’de yıllardır profesyonel bir hizmet sunan MyMotosiklet, dünyanın en iyi motosiklet aksesuarı markalarının kaliteli ürünlerini, yüz binlerce motosiklet sürücüsüne sunuyor! AGV’den Arai’ye, Dainese’den Hein Gericke’ye, LS2’den diğer kask markalarına hem güvenlikli, hem de son derece tarz birçok motosiklet aksesuarı sizi MyMotosiklet motosiklet aksesuarları mağazasında bekliyor…

Hem internetten, hem mağazadan satış

Motosikletaksesuarlari.com adresinde uzun bir süredir hizmet veren firma artık mağazasıyla da hizmet vermeye başladı! İhtiyacınız olan tüm motosiklet aksesuarları, başta motor kaskı, motor pantolonu, dizlikler ve bellikler, motosiklet çantaları ve lastik modelleri başka aksesuar seçenekleri, tüm kaliteli ithal motosiklet markalarından burada sizi bekliyor. Uygun fiyatlı motosiklet aksesuarı almak istiyorsanız MyMotosiklet motosiklet aksesuarları mağazasına mutlaka göz atın.

Yüzlerce marka, binlerce ürün: Motosiklet aksesuarı mağazası Bostancı’da

İstanbul’da yakın zamanda açılan motosiklet mağazasında geniş ürün çeşitliliği sizi bekliyor, üstelik kredi kartı ile ödeme ve taksit seçenekleri de beraberinde. Motosiklet çantası, motosiklet kaskları, motosiklet zinciri gibi güvenlik ürünleri, motor eldivenleri, Dainese başta olmak üzere en kaliteli, korumalı deri motosiklet ceketleri, motosiklet pantolonlarının yer aldığı mağazada her motosiklet sürücüsü için bir şey var! Motosiklet aksesuarı alırken buraya bakmadan alışveriş yapmayın!

Motosiklet aksesuarları mağazasından hem online satış, hem de mağazadan satış konusunda bilgi almak için, Türkiye’nin her yerine kargo ile kısa sürede gönderim yapan Motosikletaksesuarlaricom internet sitesini, ya da İstanbul’daki mağazasını ziyaret edin. Kadıköy Kartal metro hattında Bostancı durağının 2. çıkışının hemen karşısında, motosikletçiler için binlerce kaliteli ve uygun fiyatlı aksesuar ürünü sizi bekliyor, siteyi ziyaret etmek için:www.motosikletaksesuarlari.com

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2016, 17:11
YORUM EKLE