Nish Adalar Satılık Konutları İmkanları Neler?

...

Nish Adalar Satılık Konutları İmkanları Neler?

Nish adalar satılık konutlarından birini satın aldığınızda; gerek konutun kullanılabilirliği gerekse; site içi imkanlar sizleri mest edecek. Site içerisinden çıkmadan her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğinizi belirtmemiz de yarar var. Eczane, alışveriş merkezi, spor salonu, wellness merkezi, yüzme havuzları, spor sahaları gibi pek çok sosyal imkana da erişmiş olacaksınız. Site sakinlerinin ortak kullanımına ayrılmış 5 ayrı yüzme havuzu içerisinde günün stresini atabilir, keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Birbirinden güzel imkanları da beraberinde getiren nish adalar satılık dairelerini bir incelemenizi öneririz. Ev almayı düşünüyor ve bu noktada sizleri memnun edecek imkanlar arıyorsanız; İstanbul’un en büyük toplu konut projeleri arasında bulunan nish adalar konutlarını incelemeden kararınızı vermemenizi öneririz. Çocuklarınızın vakit geçirebileceği oyun alanları, yemyeşil dinlendirici alanlar, spor ihtiyacınızı karşılayacak mekanlar tam da bu noktada sizleri bekliyor olacak.

Yaz-kış havuz keyfi yaşamanın tadına varacağınız 5 ayrı yüzme havuzunun biri kapalı dördü açık nitelikte hazırlanmış durumda. Her bakımdan beklentilerinize yanıt verebilecek bir toplu konut projesi olması genel anlamda başarısının kanıtı durumundadır. Günün her anında dilediğiniz sosyal etkinliği yapabileceksiniz. Sabahları yürüyüşe çıkabileceğiniz yürüyüş parkurları, öğlenleri yüzmeye gidebileceğiniz yüzme havuzları, akşamları da dostlarınızla, ailenizle birlikte güzel sohbetler edebileceğiniz yeşil alanlar. Nish adalar satılık konutları bunlardan çok daha fazlasını içeriyor. Basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, yüzme havuzları, kapalı-açık otopark, wellness merkezleri, alışveriş merkezi, market, eczane, süs havuzlarıyla süslenmiş yeşil alanlar, dinlenme ve seyir alanları, engelliler için düşünülmüş rampalar, 24 saat güvenlik kameraları, güvenlik görevlileri, kapalı devre görüntüleme sistemleri, son yapı teknolojileri gibi onlarca artı özellik sizleri bekliyor olacak. Nish adalar satılık konutlarını incelediğinizde; az çok ne tür bir konut temin etmek istediğinize de karar vermiş olacaksınız. Kalabalık bir aile iseniz; 1+1 daireler sizler için uygun olmayabilir, farklı seçenekleri incelemelisiniz.

İstanbul’un o eşsiz manzarasını canlı bir şekilde yaşamak ve huzur dolu bir kişiliğe sahip olmak sizin elinizde. Yemek vakitlerinde masanızı balkona kurarak, deniz manzarası eşliğinde keyifli yemekler yiyebilir, çayınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle, dostlarınızla birlikte eşsiz manzaraya sahip geniş balkonlarınızda her türlü imkanı bulabilirsiniz.  Sevdiklerinizle birlikte keyifli dakikalar yaşayarak, geçirdiğiniz her günü tatil havasında yaşamak istiyorsanız; nish adalar satılık konutları incelemenizi ve temin etmenizi öneririz. İnternet üzerinden konutların resimlerini görmek, ilanları incelemek adına sizlere vereceğimiz siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir. Genel anlamda başarılı özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran nish adalar projesi pek çok toplu konut projesinin sunamadığı imkanları iddialı bir şekilde sunmayı başarmıştır. www.nishadalaruzmani.com sitesini ziyaret ettiğinizde; karşınıza çıkan yönlendirmeleri takip edip, satılık-kiralık konutlara ulaşabilir, dilediğiniz her türlü soruya cevap bulabilir, size sunulan imkanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 00:15
YORUM EKLE