'22 Şubat 2014'te kıyamet kopacak'

Norveç'teki Viking Enstitüsü'ne göre 'kıyamete 100 gün kaldı'...

'22 Şubat 2014'te kıyamet kopacak'

Norveçli araştırmacılara göre dünyanın sonu 22 Şubat 2014'te gelecek.

Maya takviminin kıyamet senaryolarına bir rakip de Vikinglerden geldi.

Norveç'te bulunan Viking Enstitüsü'nden Danielle Daglan, Viking efsanelerine göre dünyanın sonunun 22 Şubat 2014 'te geleceğini söyledi.

Daglan, Viking mitolojisinde 'Ragnarok ' olarak tanımlanan kıyamet gününe yaklaşık 100 gün kaldığını söyledi. Daglan, efsaneye göre dünyanın sonu denizlerin taşması sonucu meydana gelecek.

Efsanedeki diğer ifadelere göre toprak ve gökyüzü zehirlenecek ve boru benzeri bir ses duyulacak. Diğer bir senaryo ise tüm mevsimlerin bir anda kışa dönecek olması.

Dünyanın karanlığa hapsolacağı ve insanlığın biteceğini anlatan efsanenin gerçek olacağına inanan Daglan, Vikinglerin Jormungand adını verdiği dev bir yılanın buna kanıt olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2013, 15:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
berke birdal
berke birdal - 4 yıl Önce

Allah tan başka kim bilcek kiyameti

sezgin KETE
sezgin KETE - 4 yıl Önce

yazık böyle insanlara la ilahe illallah muhammed'en resulallah deki doğru yola gel kardeşim

Zeynep Öztürk
Zeynep Öztürk - 4 yıl Önce

Yalannnnnnnnnnnnnn

ayla
ayla - 4 yıl Önce

Allah ilmini kime vermis 21 aralik dendi pskljmz alt ust oldu atlattik cok sukur simdi 22 subat denyo 10 nisan denyo hangisi dogru biz muslumaniz allah bilir insanlar reyting pesinde daha mehdi peygamber iss brygamber gelmedi kuran boyle diyor allah diyen oldukca kiyamet kopmaz allah hepimizle olsun

Bir Bilrn
Bir Bilrn - 4 yıl Önce

Keşke Kopsaa
Fakat Bundan KIYAMETTEN Önce 3 Şey Beklemekteyim 1• Büyük Son Savaş 2. Marduk un Gelmesi ( Nuhun Tufanı Olayların Yaşanması) 3. Tüm İnsanları Kurtaracak Olan Gerçek Kurtarıcı nın Ortaya Çıkması

Selin Azra
Selin Azra - 4 yıl Önce

allah bilir en dogrusunu